Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Punkty "pieniądze" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Punkty "pieniądze" (/Temat-Punkty-pieniadze-96094)



Punkty "pieniądze" - rBartek - 16-08-2014 12:38

Cześć, na innym forum znalazłem coś takiego, że za posty / tematy dostajemy jakieś mini punkty, po uzbieraniu danej ilości można coś w sklepie kupić itd. Co sądzicie o czymś takim?


RE: Punkty "pieniądze" - Miciu - 16-08-2014 13:29

(16-08-2014 12:38)rBartek napisał(a):  Cześć, na innym forum znalazłem coś takiego, że za posty / tematy dostajemy jakieś mini punkty, po uzbieraniu danej ilości można coś w sklepie kupić itd. Co sądzicie o czymś takim?

Pomysł ok, lecz ja mam pewne wątpliwości. Te mini punkty będą również zbierane za pisanie postów w dziale offtopic? Jakaś minimalna ilość znaków w poście, aby chociaż jeden taki punkt zebrać?


RE: Punkty "pieniądze" - rBartek - 16-08-2014 14:37

(16-08-2014 13:29)Miciu napisał(a):  
(16-08-2014 12:38)rBartek napisał(a):  Cześć, na innym forum znalazłem coś takiego, że za posty / tematy dostajemy jakieś mini punkty, po uzbieraniu danej ilości można coś w sklepie kupić itd. Co sądzicie o czymś takim?

Pomysł ok, lecz ja mam pewne wątpliwości. Te mini punkty będą również zbierane za pisanie postów w dziale offtopic? Jakaś minimalna ilość znaków w poście, aby chociaż jeden taki punkt zebrać?

Offtopic się nie liczy, co do znaków to raczej kwestia admina.


RE: Punkty "pieniądze" - konrad123456789 - 16-08-2014 14:40

Wątpię czy jest potrzebna 2 waluta na forum, jest FG wg. mnie ono wystarcza Smile


RE: Punkty "pieniądze" - rBartek - 16-08-2014 15:26

Ale FG musisz kupić, a tutaj byś dostawał za posty + możesz też dokupić.


RE: Punkty "pieniądze" - Babcia_Irenka - 16-08-2014 15:36

Nie opłaca się robić kolejnej waluty, a tym bardziej za pisanie postów. Wtedy zrobi się niepotrzebny spam na forum i trudno będzie znaleźć jakiś wartościowy post.


RE: Punkty "pieniądze" - Admin - 16-08-2014 16:18

Kolejnej waluty na pewno nie będzie, kupować FG nie musisz, jest dział FG za Refback gdzie za drobne prace zarobisz je za darmo. Wynagradzanie w formie punktów za pisanie postów to rozwiązanie dla słabo rozwiniętych serwisów/for które muszą zachęcać swoich użytkowników do aktywnego uczestnictwa w życiu forum. Na zarabiam mamy wspaniałą społeczność która bez tego aktywnie się udziela i rośnie z dnia na dzień.


RE: Punkty "pieniądze" - rkac1997 - 16-08-2014 16:21

(16-08-2014 16:18)Admin napisał(a):  Kolejnej waluty na pewno nie będzie, kupować FG nie musisz, jest dział FG za Refback gdzie za drobne prace zarobisz je za darmo. Wynagradzanie w formie punktów za pisanie postów to rozwiązanie dla słabo rozwiniętych serwisów/for które muszą zachęcać swoich użytkowników do aktywnego uczestnictwa w życiu forum. Na zarabiam mamy wspaniałą społeczność która bez tego aktywnie się udziela i rośnie z dnia na dzień.

Racja. Dodatkowo od siebie dodam , że na 99% zrobiłby się wielki śmietnik i ludzie aktywnie uczestniczyliby "na siłę" , co dałoby więcej pracy modom i Tobie Adminie.


RE: Punkty "pieniądze" - Nortix - 16-08-2014 17:06

Pomysł sam w sobie jest słaby dlaczego że jest słabo opisany powiedz jaśniej jakby to miało wyglądać? Dodatkowo po co komu druga waluta jak jest już jedna którą idzie zdobyć na parę sposobów poza tym jak jest up napisane powstało by coś takiego jak sztuczna aktywność usera co prowadzi do bałaganu na forum i większej aktywności administracji w celu posprzątania syfu.


RE: Punkty "pieniądze" - rBartek - 16-08-2014 18:33

No z jednej strony aktywność byłaby i to zła, więc lepiej nic nie wprowadzać, bo będzie niepotrzebny spam.