Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie strategii. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie strategii. (/Temat-Pytanie-odnosnie-strategii-96024)



Pytanie odnośnie strategii. - olekn1 - 15-08-2014 09:18

Siemka, mam do was pytanie, czy strategia Fibonacciego, da mi duże szanse na zysk? Może jest lepsza strategia? Z góry dzięki za odpowiedź Smile


RE: Pytanie odnośnie strategii. - MaLiN - 15-08-2014 12:00

Każda strategia może Ci przynieść korzyści Smile Ale pamiętaj, że to tylko dodatkowa pomoc przy inwestowaniu, działaj przede wszystkim według własnych zasad, według swojego myślenia/ zdrowego rozsądku. Żadna strategia nie zagwarantuje Tobie 100% pewności Wink


RE: Pytanie odnośnie strategii. - krzysiektbg - 15-08-2014 13:08

Dla mnie najlepiej sprawdza się wpatrywanie się w wykres szukając odskoczni od trendu, patrzę też na wskaźnik RSI czasami oraz kalendarz ekonomiczny. Na początku była to loteria, ale po pewnym czasie zaczynam dostrzegać analogie i coraz lepiej idzie mi przewidywanie co się stanie. Według mnie gotowe strategie mogą być tylko wskazówką, nigdy nie będą dobrze działać jeśli nie dopasujesz do siebie, ponieważ nie ma 100% skutecznych strategii.


RE: Pytanie odnośnie strategii. - olekn1 - 15-08-2014 21:44

DEL