Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawostki ze świata opcji binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Ciekawostki ze świata opcji binarnych (/Temat-Ciekawostki-ze-swiata-opcji-binarnych-96007)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 14-08-2014 21:16

Nie zawsze inwestorzy są na bieżąco z nowościami, trendami (ale nie tymi inwestycyjnymi) w świecie opcji binarnych, więc postanowiłem stworzyć temat w którym każdy kto usłyszał o jakiejś ciekawostce, nowości mógł się podzielić z innymi użytkownikami forum Smile

Także przedstawię pierwszą ciekawostkę - broker 24option jest oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego Juventusu Smile

Tak, dobrze przeczytaliście - jeden z największych włoskich klubów piłkarskich. Może to świadczyć o tym, że po raz kolejny broker pokazuje, że jest gigantem na rynku opcji binarnych.

źródło: http://www.prnewswire.com/news-releases/24option-and-juventus-football-club-unite-and-bench-the-competition-269864511.html

Gdyby ktoś przy okazji chciał się zainteresować brokerem: http://www.binary24.pl/pl/top/24option

Zapraszam do udzielania się w tym temacie Smile


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - malpa2 - 14-08-2014 21:58

Ja od siebie dodam, że 24option ma świetne wykresy i ja grając na topoption mam zawsze otworzoną stronę z 24option bo jest tam lepszy wykres i zawsze aktualny kurs (ten na topoption lubi czasami się opóźnić).

Z minusów to:
-wysokie minimum wpłaty 250$
-brak polskiej wersji strony i z tego co się dowiedziałem na czacie to są małe szanse że niedługo coś się zmieni


Ciekawostka - http://akademiaforex.com/24option-najlepszym-brokerem-opcji-binarnych-2013/


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 14-08-2014 22:18

24option tak szybko nie wprowadzi polskiego supportu. Wszystko przez to, że mają mało rejestracji z Polski. To jest wina raczej podejścia Polaków do opcji, bo boją się zaryzykować (w sumie też miałem podobnie) i wpłacić te 250$ Jako naród jesteśmy po prostu przyzwyczajeni, do tego co tanie, zapominając jednak, że warto brać pod uwagę jakość, a tak jak wspomniałem 24option jest największym brokerem.


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 26-08-2014 15:24

Izraelska platforma opcji binarnych iTrader została sponsorem klubu piłkarskiego FC Beitar Jerozolima. Jak widać panuje jakiś nowy trend u brokerów - chętnie sponsorują kluby piłkarskie (tak samo jak w przypadku 24option i Juventusu) Lol

źródło


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 29-08-2014 19:43

"BinBot - robot, który zarabia za ciebie. Na pewno?"

BinBot oferuje swoim klientom zarabianie poprzez automatyczny handel opcjami binarnymi na platformie internetowej pl.Utrader.com. Zarabianie w nowoczesny sposób, bo BinBot to właściwie robot, który handluje za nas - my określamy tylko, czy chcemy grać na rynkach finansowych na wzrost czy na spadek ceny.

Na łamach wyborcza.biz przetestowano binbota, którzy rzekomo ma przynosić duże zyski na opcjach Big Grin

Cały artykuł:http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,16510477,BinBot___robot__ktory_zarabia_za_ciebie__Na_pewno_.html


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 01-09-2014 17:32

Platforma EZTrader została sponsorem niemieckiego klubu piłkarskiego Bayer Leverkusen, ale to nie jedyny klub, który sponsoruję, załapał się także holenderski klub Feyenoord Rotterdam

Widać, że jest to od niedawana preferowana metoda brokerów na doskonały marketing, a jednocześnie wypromowanie się. Ale to nie jedyny przypadek, który ostatnimi czasy miał miejsce. IronFX sponsoruje FC Barcelona, ​​FxPro sponsoruje West Ham United i Fulham, zaś Alpari sponsoruje sponsoring a Instaforex = Liverpool FC.

Także to jest oznaka, że opcje binarne i wszystkie jego pochodne, nabierają nowego znaczenia na światowym rynku, a także i w Polsce.


Odp: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - Xkr - 05-09-2014 16:33

O nie gówno prawda, ta gazeta to szczyt omamiania ludzi stworzona przez czerwoną chołotę, tam to wszystko napisza zeby zrobic papke z mózgu, nie polecam !

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 05-09-2014 16:40

Gazeta Wyborcza zawsze sobie znajdzie ciekawy temat, znalazłem tą informację przez przypadek - nie czytam również Jerk2


Odp: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - Xkr - 05-09-2014 17:19

Dobrze, bo juz sie bałem, lol

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Ciekawostki ze świata opcji binarnych - MaLiN - 08-10-2014 10:10

Banc De Binary jeden z największych i najstarszych brokerów opcji binarnych, rozpoczął konkurs, który koncentruje się na klientów z Wielkiej Brytanii, w celu dalszego zwiększenia świadomości na temat handlu opcjami binarnymi i oferowanych przez niego możliwości. Konkurs będzie trwał przez cały październik, a jej celem jest znalezienie i nagrodzenie najlepszych Traderów w Wielkiej Brytanii.

Zwycięzca konkursu zostanie ustalony przez szereg czynników, w tym liczbę transakcji prowadzonych w ciągu miesiąca, średniej wielkości handlu i skutecznością. Zwycięzca dostanie luksusowe zakwaterowanie w hotelu Ritz-Carlton, szofera do dyspozycji w rolce Royce Phantom, wystawny obiad w hotelowej znanej restauracji, jak również £ 2500 na zakupy w londyńskim domu towarowym Harrodsa.

źródło