Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reflink - jak to jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Reflink - jak to jest? (/Temat-Reflink-jak-to-jest-95969)



Reflink - jak to jest? - playdewu - 14-08-2014 10:03

Witam.
Jako, że ostatnimi czasy reflinki stały się bardzo popularnym sposobem zarabiania przez internet postanowiłem trochę się w to pobawić.
Mam jedno ważne pytanie odnośnie kwestii rejestracji/dzień przez użytkownika - powiedzmy mojego widza. Jak to jest naliczane?
Czy taki użytkownik może rejestrować się za pomocą reflinka co dzień? Czy tylko raz ever forever?


RE: Reflink - jak to jest? - marcel_kk - 14-08-2014 10:08

Moze bys tak napisał o jaki serwis chodzi,
bo nikt tu z fusów Ci nic nie wywrózy.


RE: Reflink - jak to jest? - playdewu - 14-08-2014 10:47

A to jest różnica? Przecież wszystkie te sieci mają w ofercie identyczne produkty (czyt. gry).
No ale okej, powiedzmy.. FunHub?


RE: Reflink - jak to jest? - marcel_kk - 14-08-2014 10:52

Zapewne z zmiennego IP i za każdym razem nowy email,
to może wykonywać mase takich rejestracji, są osoby na tym forum
co wykonują odpłatnie takie rzeczy.


RE: Reflink - jak to jest? - badom - 14-08-2014 11:06

Reflink to ogólne pojęcie odnoszące się do specjalnie wygenerowanego linku, dzięki któremu możesz zapraszać ludzi do danego serwisu. Nie odnosi się to jedynie do gier, stąd takie pytanie Marcela.
Jeśli chodzi o rejestracje jednej osoby, to zadałem to pytanie kiedyś FunHubowi i dostałem taką odpowiedź:
Cytat:Witam,
Jedna osoba może zarejestrować w dwóch grach. Ważne jednak, by nie było tak, że jest np. 5 rejestracji jednej osoby, ale w żadnej z nich nie gra. Takie rzeczy jak sztuczne rejestracje od razu wyłapujemy.



RE: Reflink - jak to jest? - marcel_kk - 14-08-2014 11:17

(14-08-2014 11:06)badom napisał(a):  Reflink to ogólne pojęcie odnoszące się do specjalnie wygenerowanego linku, dzięki któremu możesz zapraszać ludzi do danego serwisu. Nie odnosi się to jedynie do gier, stąd takie pytanie Marcela.
Jeśli chodzi o rejestracje jednej osoby, to zadałem to pytanie kiedyś FunHubowi i dostałem taką odpowiedź:
Cytat:Witam,
Jedna osoba może zarejestrować w dwóch grach. Ważne jednak, by nie było tak, że jest np. 5 rejestracji jednej osoby, ale w żadnej z nich nie gra. Takie rzeczy jak sztuczne rejestracje od razu wyłapujemy.

Czyli to co powszechnie jest praktykowane: zmienne IP + full kont email
i biznes sie kręci