Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ocena Sitepay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ocena Sitepay (/Temat-Ocena-Sitepay-95960)



Ocena Sitepay - ziel20 - 14-08-2014 01:57

Tak jak w temacie ktoś coś wie na temat tej strony http://www.sitepay.pl/ ? Dodałem wątek, że sprzedam sms premium i koleś wysłał mi właśnie tę strone, ale nigdzie nic nie mogę znaleźć na jej temat Wink


RE: Ocena Sitepay - grzesiooo - 14-08-2014 02:31

Mi wypłacili normalnie, faktycznie czekałem ponad 24h ale dostałem należe 218 zł Tongue


RE: Ocena Sitepay - marcel_kk - 14-08-2014 04:02

(14-08-2014 02:31)grzesiooo napisał(a):  Mi wypłacili normalnie, faktycznie czekałem ponad 24h ale dostałem należe 218 zł Tongue

To grubo zaryzykowałeś, jak na razie to zamiast założyć własny temat to spamują po forum.


RE: Ocena Sitepay - ziel20 - 14-08-2014 12:34

dokladnie, nigdzie nie znalazłem żadnego wątku z ich ofertą. Tylko spamują. Spróbowałem najtańszy sms no i wypłacili ale jakoś obawiam się o większe kwoty Smile

a gościowi z 6 postami na forum raczej nie zaufam Big Grin


RE: Ocena Sitepay - grzesiooo - 14-08-2014 17:10

No ryzyk fizyk, ale postów nie mają by zalożyć swoj, bo od 50 można. A widze że do 50 im dalekoTongue


RE: Ocena Sitepay - ziel20 - 15-08-2014 23:56

Widze sitepay zbanowane Smile Za najtańszy sms mi zapłacili, ale za droższy już nie. Więc uważajcie na tę stronę, a ty grzesiooo wydaje mi się, że to twoja strona bo bardzo chwaliłeś stronkę, a jednak to jedna wielka ściema Smile)


RE: Ocena Sitepay - daniel42na - 16-08-2014 00:36

Tia.. dziwnym trafem ip grzesiooo jest takie samo jak ip sitepay Sad

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.