Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com (/Temat-Darmowe-32zl-na-pierwsze-zakupy-Wish-com-95958)



RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Lontek - 16-09-2014 22:37

Kurde, szkoda, że wcześniej o tym nie mówiłeś, bo brakło mi paru groszy do zakupu pada do ps3, więc kupiłem na allegro. Teraz po udostępnieniu by mi starczyło Big Grin


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - kazik0o - 16-09-2014 23:06

W sumie tak myśle, czy sprzedawca Ci to wyśle jak zobaczy ze za najwiekszy dywan dostał pare $ Wink


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - henryk - 16-09-2014 23:16

@UP
Sprzedawca otrzymuje zapłatę dopiero wtedy, gdy otrzymasz przesyłkę. Wcześniej jest ona tak jakby u administracji wish'a.

Z tego co zauważyłem, to żeby ten sposób zadziałał, to zanim wejdziesz w aplikację wish nie możesz mieć dodanego do "save" przedmiotu, który chcesz kupić. Tzn. wchodzisz w apkę, szukasz przedmiot za pomocą zwykłej wyszukiwarki, dodajesz go do save, dajesz share do 3 osób, a potem też w apce klikasz buy i tam wybierasz największy rozmiar. Po tym przedmiot zostaje dodany do koszyka, więc transakcję możesz sfinalizować już normalnie przez PC.

Niżej macie link do tego dywanu.
https://www.wish.com/c/53db72297c327c0f223beb81

@@EDIT
Tak teraz się zastanawiam jak listonosz przyniesie mi taką paczkę. xd


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - ***Perl*** - 16-09-2014 23:20

Ma ktoś link do ray-banów?


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - xvgh - 17-09-2014 07:44

Cytat:@UP
Sprzedawca otrzymuje zapłatę dopiero wtedy, gdy otrzymasz przesyłkę. Wcześniej jest ona tak jakby u administracji wish'a.

Z tego co zauważyłem, to żeby ten sposób zadziałał, to zanim wejdziesz w aplikację wish nie możesz mieć dodanego do "save" przedmiotu, który chcesz kupić. Tzn. wchodzisz w apkę, szukasz przedmiot za pomocą zwykłej wyszukiwarki, dodajesz go do save, dajesz share do 3 osób, a potem też w apce klikasz buy i tam wybierasz największy rozmiar. Po tym przedmiot zostaje dodany do koszyka, więc transakcję możesz sfinalizować już normalnie przez PC.

Niżej macie link do tego dywanu.
https://www.wish.com/c/53db72297c327c0f223beb81

@@EDIT
Tak teraz się zastanawiam jak listonosz przyniesie mi taką paczkę. xd

Dzięki, dywan za 4zł zamówiony, ciekawe czy dojdzie Smile.


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - fcbmafi - 17-09-2014 07:49

ciekawe jak oni wyślą ten dywan w liscie poleconym priorytetowym bedą go składać prasą czy jak ?


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - kazik0o - 17-09-2014 08:48

Wyśla owinięty w jakis papier i do odebrania na poczcie Big Grin Mi za każdym razem obniża tylko o 1$

@edit Mi również za 3 razem zadziałało Smile


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - kaczorek912 - 17-09-2014 09:06

Tylko uważajcie na cła bo jak sprzedający wpisze na przesyłce jego prawdziwą wartość to może urząd celny oclić bo to od jakiejś kwoty jest


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - fcbmafi - 17-09-2014 09:09

a na jakiej zasadzie działą cł to jest jakis procent wartosci paczki ja zamawiam tylko za te 10 dolców i rzeczy z małymi gabarytami największa paczka chyba bedzie maska vendetty Big Grin


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - badom - 17-09-2014 12:04

@UP
Maska Vendetty, a nawet dwie, przyszły mi bez problemu i to w całości Smile. Dostałem już sporo paczek (dwie przed chwilą) i żadne nie zostało objęte cłem, a ta nazwa kojarzy mi się tylko z nagrodami z Lockerz Big Grin.