Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu trwa indeksacja BL? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Ile czasu trwa indeksacja BL? (/Temat-Ile-czasu-trwa-indeksacja-BL-95941)

Strony: 1 2


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 18-08-2014 11:01

Nie liczył bym na ten bonus, o ile jeszcze taki jest Smile


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 18-08-2014 12:11

@up

ja właśnie na niego nie liczę ^^ mam nadzieję, że pozycja którą zajmuję jest wynikiem mojej własnej pracy, a nie bonusu od google... Big Grin


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 18-08-2014 12:51

Cały czas linkuj , jesli przestaniesz spadek w końcu będzie murowany. Smile


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - siuvax - 18-08-2014 15:25

wrzuć miejsca z linkami do Twojej strony w jakis rotacyjny system wymiany linkow i dowal troche punktow. indeksacja w kilka godzin Wink


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 19-08-2014 00:00

ok, to teraz z innej beczki

po wklejeniu url w google pokazuje, że strona z bl została zindeksowana. Webmasters czy ahrefs jej jednakże nie pokazuje... Co z tym?


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - johan - 20-08-2014 13:04

(18-08-2014 15:25)siuvax napisał(a):  wrzuć miejsca z linkami do Twojej strony w jakis rotacyjny system wymiany linkow i dowal troche punktow. indeksacja w kilka godzin Wink


A gdzie mogę znaleźć jakiś rotacyjny system wymiany linków?

I jak bardzo to bezpieczne?

I oczywiście jak wartościowe są takie linki kompletnie bezwartości czy nawet ok?


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 20-08-2014 16:11

Johan : http://bit.do/Odpowiedz


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - siuvax - 20-08-2014 20:57

Johan: Polecam Gotlink.
co do wartosci i bezpieczenstwa... dla swojej strony nie ryzykyjesz niczym bo linkujesz nie swoja strone lecz miejsca gdzie zostawiles link, ew. negatywne skutki dotkna te wlasnie strony.
linki sa wartosciowe, a jakze Wink tylko ze linkujac samym rotacyjnym domena szybko wpadnie w filtr lub dostanie bana. zanim to nastapi mozna cieszyc sie wysokimi pozycjami i ruchem (przy odpowiednim uzywaniu systemu)


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 20-08-2014 22:21

Jesli źródło twojego linka oberwie twoja strona też straci.


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - mikiniki - 24-08-2014 09:42

(14-08-2014 10:48)boob92 napisał(a):  No tak. Ale w jaki inny sposób niż pingując mogę pomóc?

Linkując? Nie bardzo rozumiem co przez to masz na myśli


Jeszcze dwa pytanka:
1. jak się mają dane np. z q3q do gwt czy ahrefs? (na q3q pokazuje że niby są bl, na pozostałych nie)
2. ile czasu trwa i czy to nie jest mit "boost" dla nowych stronek

Miej na uwadze to, że Majestikseo, czy ahrefs nie widzi wszystkich linków przychodzących. Zobacz przykładowo jakąś stronę, na majestic pokazuje że ma 10k linków, natomiast na ahrefs że ma 15k Smile