Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu trwa indeksacja BL? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Ile czasu trwa indeksacja BL? (/Temat-Ile-czasu-trwa-indeksacja-BL-95941)

Strony: 1 2


Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 13-08-2014 19:44

Od około 2 tygodni dodaję bl (ręcznie, kilka dziennie). Następnie je pinguję (pingbomb.com/pingomatic). Do dzisiaj (po 2 tygodnaich) google/ahrefs czy inny bl checker nie widzi żadnego backlinka...

Więc ile trzeba czekać na indeksację linków?


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 13-08-2014 23:53

Może nigdy ich nie zaindeksować , podlinkuj strony ze swoim linkiem jesli są twoje inaczej szukaj lepszych miejsc i dodawaj więcej jak kilka linków spokojnie 50 możesz dziennie dawać.


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 14-08-2014 08:18

Myślałem że Angela BL są raczej "indeksowalne"... Dzięki za odpowiedź

Liczę na dalsze wypowiedzi Wink


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 14-08-2014 10:00

Jak widzisz nie , a indeksacji trzeba czasami pomóc.


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 14-08-2014 10:48

No tak. Ale w jaki inny sposób niż pingując mogę pomóc?

Linkując? Nie bardzo rozumiem co przez to masz na myśli


Jeszcze dwa pytanka:
1. jak się mają dane np. z q3q do gwt czy ahrefs? (na q3q pokazuje że niby są bl, na pozostałych nie)
2. ile czasu trwa i czy to nie jest mit "boost" dla nowych stronek


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - czesio89ns - 17-08-2014 09:21

Dodajesz link na jakiejś stronie i linkujesz właśnie do tego dodanego linku z innej w celu indeksacji Smile


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 17-08-2014 10:49

a to nie jest trochę blędne koło? Bo skoro nie chce mi zindeksować tego danego linka, to równie dobrze może mi nie chcieć zindeksować tego drugiego (którym linkuję do pierwszego)...

Miał może ktoś z Was do czynienia z instantlinkindexer?


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - GoodLecki - 17-08-2014 23:19

Zeby zaindeksować musi go najpierw znaleźć, strony na których często bywają boty sa do tego bardzo dobre. Jest wiele takich stron jak ILI, zbędny dodatek.


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - Tochkan - 17-08-2014 23:37

(14-08-2014 10:48)boob92 napisał(a):  No tak. Ale w jaki inny sposób niż pingując mogę pomóc?

Linkując? Nie bardzo rozumiem co przez to masz na myśli


Jeszcze dwa pytanka:
1. jak się mają dane np. z q3q do gwt czy ahrefs? (na q3q pokazuje że niby są bl, na pozostałych nie)
2. ile czasu trwa i czy to nie jest mit "boost" dla nowych stronek

2.
Masz na myśli Fresh Site Bonus?


RE: Ile czasu trwa indeksacja BL? - boob92 - 18-08-2014 08:01

@up

dokładnie tak. Czyli że to istnieje? ^^