Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? (/Temat-Morfit-zaufany-uzytkownik-czy-oszust-95793)



Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - piotrekprorok - 11-08-2014 17:36

A więc tak.

24 lipca napisał do mnie użytkownik Morfit ( http://zarabiam.com/User-Morfit-1486 ) z pewną propozycją. Pisałem z nim już kilka razy, wymienialiśmy się doświadczeniami dotyczącymi zarabiania przez internet i nigdy nie było problemów. On zajmuje się kopaniem kryptowalut. Tym razem chodziło o to, żebym zainwestował 25 CHF, po czym z jego koparki pewna ilość kryptowalut miała przechodzić na 2 portfele - mój i jego. Dla mnie to miał być dobry biznes (aż za dobry, głupi jestem, że uwierzyłem, no ale zaufany user itd.) Po każdej wypłacie kryptowalut miałem mu przelewać 10-15 % pieniędzy z tych wypłat. Pierwszą wypłatę miał zlecić po ok. tygodniu od zaczęcia 'współpracy'. Minął tydzień, dwa.. Dzisiaj już 18 dni, a Morfit od 2 sierpnia bez słowa Smile jest często na gg, a portfel BTC (bo tam miało przychodzić 'wynagrodzenie') nadal pusty. Mogę oczywiście wysłać wszystkie screeny z rozmów Adminowi, Moderatorom lub Tutorom Smile


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - daniel42na - 11-08-2014 17:49

Screeny otrzymałem na pw.
@[Morfit] - masz czas na zwrot pieniędzy do końca dnia jutrzejszego. Zignorowanie tego tematu = permban.


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - Madroxx - 13-08-2014 06:49

Czas minął impreza


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - BloNdyN - 13-08-2014 07:44

Na forum wczoraj 11:30 rano ostatni raz. Widac nie rusza go to.


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - daniel42na - 13-08-2014 10:47

Ze względu na to że jakieś tam rozmowy i deklaracje zwrotu miały miejsce, profil zostaje zbanowany i będzie odbanowany kiedy @[piotrekprorok] napisze w tym temacie że pieniądze zostały mu zwrócone.


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - piotrekprorok - 13-08-2014 16:12

Ok. Jak pieniądze zostaną zwrócone, dam znać Smile


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - piotrekprorok - 20-08-2014 11:47

Nadal cisza z jego strony i pieniędzy nie ma, więc to co pisał to też raczej ściema Lol


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - marcel_kk - 20-08-2014 11:51

Co się dzieje z tym narodem, koniec wakacji i wpadli w amok
szukania łatwego zarobku, polegajacemu jedynie na oszukiwaniu ?
@Morfit Dołączył: 21-02-10
Ostatnia wizyta: 16-08-14 16:44
Razem postów: 1,123


RE: Morfit - zaufany użytkownik czy oszust? - kariolmax - 20-08-2014 12:00

(20-08-2014 11:51)marcel_kk napisał(a):  Co się dzieje z tym narodem, koniec wakacji i wpadli w amok
szukania łatwego zarobku, polegajacemu jedynie na oszukiwaniu ?
@Morfit Dołączył: 21-02-10
Ostatnia wizyta: 16-08-14 16:44
Razem postów: 1,123

Sam się dziwię co się dzieje :o
sqmany "sprzedał" swoje konto za 18zł, co chwilę jakies oszustwa - tak działa praca tych oszustów w subach Undecided