Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór aparatu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybór aparatu (/Temat-Wybor-aparatu-9567)

Strony: 1 2


Wybór aparatu - Grabowkers - 30-06-2010 16:29

Witam!
Planuję kupić nową cyfrówkę. Waham się pomiędzy dwoma modelami:
- Canon SX 120 IS
[Obrazek: m_25504-aparat-canon-powershot-sx120-is.jpg]
- Olympus SP-600 UZ
[Obrazek: olympus_sp-600.jpg]

Mam nadzieję, że pomożecie mi dokonać wyboru. Wszystkie sensowne wypowiedzi i porady nagradzam reputami! Wink


RE: Wybór aparatu - Lukisss - 30-06-2010 16:34

Brałbym Olympusa. Mimo, że większy to ma więcej mega pixeli i robi bardzo ładne zdjęcia. Moja ciocia ma Canona to aż taki super nie jest.


RE: Wybór aparatu - Grabowkers - 30-06-2010 16:45

+ wędruje do Lukissa Wink
Liczba MPX nie równa się jakości. Wielkość jest dla mnie zaletą, znacznie lepiej się go trzyma. Dodatkowo w zestawie z Olympusem jest pasek na rękę. Do tego ma wbudowaną pamięć 1GB.
Za Canonem przemawia większa liczba ustawień manualnych. Pod tym względem Olympusem jest bardziej automatyczny.
Czekam na kolejne wypowiedzi Wink


RE: Wybór aparatu - Yanke$ - 30-06-2010 17:33

Jeżeli o mnie chodzi, to brałbym zdecydowanie Olympusa. Najważniejsza sprawa, to design. Zdecydowanie najlepiej wygląda Smile To po pierwsze, Canon do kitu. Tongue Dodatkowo ma bardzo dobry zoom.

Poza tym, do Olympusa mam lepsze zaufanie (Canon się nie sprawdził- Olympus tak). Bierz olympusa !


RE: Wybór aparatu - SupeRLokeR - 30-06-2010 17:35

bierz olympusa.
jesli to ten model co ja mysle, to on robie zdjęcia w FULL HD czyli 1080p


RE: Wybór aparatu - Dominator - 30-06-2010 17:40

Olympusa bierz !!!


RE: Wybór aparatu - Grabowkers - 30-06-2010 17:45

Yankes, SuperLoker +
Full HD to 1920x1080, a ten aparat nagrywa w rozdzielczości 1280x720 czyli HD. To akurat bajer dla mnie, bo i tak raczej nie będę z tego korzystał Tongue
@Dominator - uargumentuj swoją wypowiedź bo reputa nie dostaniesz Tongue

@Lev, motorniczytramwaju - reput Wink


RE: Wybór aparatu - Lev - 30-06-2010 17:52

Kilka chwil w Google zdecydowanie zachęciło mnie do Olympusa
Wygodny w obsłudze, profesjonalny no i te słowa "najsilniejszy na świecie zoom w kompaktowym aparacie fotograficznym" mówią same za siebie Smile
Co prawda ta wypowiedź z lutego, ale i tak daję dużo do myślenia.

Wybierz Olympus SP-600 UZ Smile


RE: Wybór aparatu - MotorniczyTramwaju - 30-06-2010 17:59

Polecam Olympusa, sam mam model z tej serii (trochę lepszy) i naprawdę świetnie się sprawuje. Do tego mam jeszcze filtry itp i naprawdę zdjęcia cacko! Nie jest zbyt ciężki, pewnie się go trzyma.


RE: Wybór aparatu - gaspare - 30-06-2010 19:25

Wziąłbym Olympusa, mam w domu 2 lustrzanki Canona i muszę Ci powiedzieć, że są niezbyt dobre przy lustrzance kolegi (właśnie jakimś Olympusie), tak więc bez wahania bierz Olympusa Smile