Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobyć znajomych z USA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zdobyć znajomych z USA? (/Temat-Jak-zdobyc-znajomych-z-USA-95609)



Jak zdobyć znajomych z USA? - Lexarr - 08-08-2014 18:04

Mam zagraniczne konto i chcę pozyskać fanów z USA. Dodałem się do kilku zagranicznych grup (niby ze stanów), ale zapraszają same araby. Macie jakiś sposób jak pozyskać znajomych tylko z USA?


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - konrad123456789 - 08-08-2014 18:06

Może poszukaj prywatne profile jakichś gwiazd z USA i pozapraszaj jego znajomych xD


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - Lexarr - 08-08-2014 18:46

Zapraszanie dużej ilości znajomych chyba bardziej zbliża do bana niż przyjmowanie zaproszeń i jest bardziej czasochłonne.
Napisałem, że zaproszeń od arabów nie przyjmuję, a oni dalej ślą Sad


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - Rajawio - 08-08-2014 19:31

Może spróbuj dojść do grup miastowych (np. Chicago) i tam pisz posty. Nie pisz, że nie przyjmujesz Arabów, bo będą robić na złość Wink

Wysłane z mojego LPG Szłiwt L7


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - VoreCC - 08-08-2014 20:05

Zauważ, że w USA też mieszkają araby Big Grin A na serio, to polecam dołączanie do grup lokalnych- tylko tych mniejszych, bo jak ci wyskoczy 100k to już wiadomo że połowa będzie z Indii i innych gówienek Wink


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - Lexarr - 08-08-2014 21:16

w grupach lokalnych mam same polskie, mimo że ustawione miejsce zamieszkania san diego...


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - VoreCC - 08-08-2014 21:26

Chodziło mi żebyś wyszukał samemu lokalne z USA, np. Boston, Texas itp.


RE: Jak zdobyć znajomych z USA? - Loretin21 - 08-08-2014 23:01

A co za arabów słabo płacą ? Big Grin