Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dotpay - wypłata. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Dotpay - wypłata. (/Temat-Dotpay-wyplata-95540)



Dotpay - wypłata. - siwrus1231 - 07-08-2014 14:11

Witam. Pisałem już do supportu ale nie sprecyzowałem pytania i dalej nie znam na nie odpowiedzi. Piszę do was, ponieważ nie chce już ich męczyć Tongue

Jeden z członków biura obsługi odpowiedział na moje pytanie tak:

"Aby wyplacic zgromadzone srodki nalezy opracowac raporty z tytulu Uslug Premium za poszczegolne miesiace (zakladka "Serwisy SMS" - "Wyplata").
Nastepnie nalezy wygenerowac kolejne rachunki + 2 kopie umowy o dzielo, podpisac i przeslac na adres siedziby firmy:
Eurokoncept
ul. Wielicka 72
30-552 Kraków"

Opracowałem wszystko ładnie pięknie ale kiedy dostanę pieniądze? Wybrałem wypłate standardową czyli do 23 dni roboczych ale od kiedy, od opracowania raportu na ich stronie czy od wysłania papierów, a następnie przyjęcie ich przez Eurokoncept?

I jeszcze jedno pytanie... Wysyłam 2x kopie umowy o dzieło oraz 1x dokument rachunku?

Pozdrawiam.


RE: Dotpay - wypłata. - kmike - 21-08-2014 20:13

23 dni od dnia kiedy otrzymają umowy. Jeżeli nie wysłałeś poleconym to dowiesz się kiedy mniej więcej otrzymali dokumenty jak dostaniesz zwrot jednej kopii. Rachunki teoretycznie też powinny być 2, jeden dla nich jeden dla Ciebie, ale ten Twój możesz sobie wydrukować w każdej chwili i podpisać. Ty go wystawiasz więc wymagany jest tylko Twój podpis.