Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1.50 Euro Za Polecenie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1.50 Euro Za Polecenie ! (/Temat-1-50-Euro-Za-Polecenie-95320)

Strony: 1 2


1.50 Euro Za Polecenie ! - ZbysiuK - 04-08-2014 14:41

Siemka.

Chciałem wam przedstawić nowy serwis jakim jest reffback Smile
Chodzi w nim o to by polecić go swojemu znajomemu żeby się zarejestrował i potwierdził adres e-mail.
Dostaniemy za to 1.50 EURO !

Wypłaty są na PayPala oraz konto bankowe

Zacznijmy od rejestracji :

Refflink : http://reffback.tk/?ref=34 - Myślę, że będzie ktoś tak uprzejmy ! Smile
czysty link : http://reffback.tk

Po rejestracji znajdujemy się w dość przejrzystym panelu.
[Obrazek: 34y64wp.jpg]

I teraz po kolei.

Strona główna - Wiadome Smile

Twoje konto - Pokazuje ci ile masz poleconych date rejestracji, stan konta itd.

Program partnerski - Najważniejsze miejsce. Tam masz swój unikalny refflink. Przez który ktoś się musi zarejestrować. Oraz całą rozpiske poleconych.

Upgrade konta - Dośc wazne miejsce. Możemy mieć tylko 5 poleconych 1 stopnia, więc 7.50 euro. Po wykupieniu pakietu VIP możemy mieć ich nieskonczoność. Więc się opłaca. 80 złoty to nie jest jakiś majątek, a jeśli ktoś umie namawiać, prosić lub oferować to zgarnie ładną sumke. 7.50 euro za polceonych 1 stopnia. ogółem za wszystkich poleconych. Czyli jeśli twój polecony poleci i polecony poleconego to mamy 95 euro. Smile

Wypłata zarobków - Możemy wypłacić minimalnie 20 euro Smile.

Przykładowe zyski - Taki mały kalkulatorek, wiadome o co chodzi.

Regulamin - Oczywiste.

Kontakt z nami - W razie problemów po prostu wyslać wiadomosc, ticketa itp. Smile

Kursy walut - Pokazuje nam aktualny kurs walut, oraz najważniejszy kurs euro Smile

I to na tyle - powodzenia w zarobkach, Zbysiu.


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - Fricooo - 04-08-2014 14:48

Jakieś dowody wypłat posiadasz? A po za tym z tego co opisałeś możemy zebrać 7,50 EUR no i właśnie... co dalej? Co trzeba robić żeby dozbierać do wypłaty?


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - MilanFan - 04-08-2014 14:52

Nie wróżę przyszłości tej stronie, jak i długiego żywota. Tak w ogóle to chyba zły dział...


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - ZbysiuK - 04-08-2014 14:58

Dowodów wypłat niestety nie mam ale za niedługo pokażę. 7.50 euro + wasi poleceni tez muszą coś polecić. Jeśli każdy poleci po 5 znajomych mamy 95 euro. Smile już za aktualizuje, przepraszam Smile


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - Assasinoo - 04-08-2014 16:43

Moim zdaniem strona śmierdzi scamem Smile Oferują zarobek w łatwy sposób fajnie 7,5 euro, ale.. by wypłacić musisz dozbierać do 20 euro. A by dozbierać do 20 euro musisz wydać 20 euro tak? Dobrze zrozumiałem?


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - yuky - 04-08-2014 16:55

ma darmową domene .tk


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - Janex - 04-08-2014 17:00

Nie dość, że wygląda jak typowy scam to jeszcze na domenie .tk facepalm


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - Nju - 04-08-2014 17:55

SCAM!


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - experimental - 04-08-2014 19:01

5.Możliwość odebrania prowizji za poleconego pojawia się w momencie, gdy polecony ulepszy swoje konto do statusu "AFFILIATE" lub "VIP".

Wszystko jasne;p


RE: 1.50 Euro Za Polecenie ! - ZbysiuK - 04-08-2014 19:08

@UP - Nie zauwazylem, jestem idiotą.

Temat do zamknięcia Wink