Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Super biznes internetowy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Super biznes internetowy! (/Temat-S-Super-biznes-internetowy-95223)

Strony: 1 2


[S] Super biznes internetowy! - Zawodowiec - 02-08-2014 14:19

1.Nazwa przedmiotu :Dobrze zarabiający blog na - wordpress cms
2.Opis przedmiotu : Jest to blog, na którym nie musisz przesiadywać całego dnia, aby zarabiać porządne pieniądze. W moim przypadku wystarczyło MAX 1H W MIESIĄCU! a udało mi się zarobić prawie 6,500zł i mam na to niezbite dowody! Smile Blog zarabia poprzez program - NutriProfits
3.Zdjęcia :
[Obrazek: zHbg.jpg]
[Obrazek: BHbg.jpg]
[Obrazek: CHbg.jpg]

4.Kontakt : [email protected] ; PW ; GG: 5507302
5.Cena : 3.000 zł!
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal//payoneer//przelew - trzy możliwości, aby ułatwić Wam sposób płatności.

Więcej informacji dla zainteresowanych! Smile Zapraszam do kontaktu a odpowiem na wszystkie pytania. Uwierzcie, że naprawdę warto!


RE: [S] Super biznes internetowy! - piotrekprorok - 02-08-2014 14:21

Ledwo zdążyłeś kupić i już sprzedajesz? Czy piszesz z multi?

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-strone-internetowa-6-500zl-zarobku-od-lutego-95165


RE: [S] Super biznes internetowy! - Zawodowiec - 02-08-2014 14:25

Po co miałbym pisać z multi? Smile Jestem upoważniony do takich działań. Nie ma żadnego spamu na forum - dlatego mam nadzieje, że nic Wam to nie przeszkadza.


RE: [S] Super biznes internetowy! - piotrekprorok - 02-08-2014 14:29

Tylko zapytałem Smile a zdradzisz dlaczego dopiero co kupiłeś tę stronę a teraz już sprzedajesz?


RE: [S] Super biznes internetowy! - Zawodowiec - 02-08-2014 14:45

Nigdzie nie napisałem, że ja ją kupiłem. Powiedziałem, że jestem upoważniony do takich działań. Wink


RE: [S] Super biznes internetowy! - szykiryki - 02-08-2014 15:35

Rozumiem, że blog jest pozycjonowany, skoro poświęcasz na pracę godzinę w miesiącu? Co robisz dokładnie przez tą godzinę?
Czy blog wymaga dodatkowych inwestycji, np. kupowania ruchu targetowanego na tego typu produkty?


RE: [S] Super biznes internetowy! - Hybrid1990 - 02-08-2014 15:49

del


RE: [S] Super biznes internetowy! - Zawodowiec - 02-08-2014 15:58

(02-08-2014 15:35)szykiryki napisał(a):  Rozumiem, że blog jest pozycjonowany, skoro poświęcasz na pracę godzinę w miesiącu? Co robisz dokładnie przez tą godzinę?

Tak, blog jest pozycjonowany. A jeżeli chodzi o moją pracę to główną rolę gra "Marketing szeptany".

(02-08-2014 15:35)szykiryki napisał(a):  Czy blog wymaga dodatkowych inwestycji, np. kupowania ruchu targetowanego na tego typu produkty?

Nie, bo jak już wspomniałem, blog jest pozycjonowany wieloma metodami, by zachować jak największą dywersyfikacje. Ruch płynie tylko z google i partnerów gdzie są umieszczone moje linki. Jeżeli jeszcze coś Cię interesuję to zapraszam do kontaktu.


RE: [S] Super biznes internetowy! - szykiryki - 02-08-2014 16:02

Dlaczego sprzedajesz skoro masz z tego regularny dochód, niewymagający nakładów pracy?


RE: [S] Super biznes internetowy! - tuitam - 02-08-2014 16:12

Muszę to sprostować.

Tak, chciałem dać młodemu dorobić przy sprzedaży bloga, któego jestem właścicielem.
Tak, zakazałem mu promować tego na zarabiam - młody jest, uczy się, trzeba mu to wybaczyć, każdy się uczył.

Tak jest regularny dochód (prawie regularny) co widać na screenach. Sprzedaję ponieważ taki prowadzę biznes. Celem jest sprzedaż, a nie utrzymywanie.

Od 5 lat sprzedaję zarabiające strony i właśnie to jest stałym dochodem. Układ win-win.
Od 2 lat współpracuję z Nutriprofits, sprzedając strony zarabiające w ich programie.

Przepraszam za młodego, ale niech się chłopak nauczy, choć tyle mogę dla niego zrobić.

Temat do usunięciaWink