Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-08-2014 15:16

(05-08-2014 14:38)Nju napisał(a):  Ja też mam poleconych z leadami a prowizji nie ma Sad

Hej - Leady są ale nieaktywne - Ludzie są zarejestrowani w usłudze, ale nie pobiera im kasy z konta z jakiegoś powodu - muszą mieć za mało na koncie Smile
Na wszelki wypadek skontaktujemy się z firmą obsługującą smsy Smile

(05-08-2014 14:53)rBartek napisał(a):  Aureonsub, napiszę tutaj na forum, nie chce mi się bawić w emaila Tongue

I coś mi się zdaje że nie wpadają mi leady, a dlaczego? A no dlatego, że sam wpisuję numery i piny wzięte od ludzi, którzy kase mają, a leada brak.

EDIT: Jeszcze wcześniejsze pytanie, nie uzyskałem odpowiedzi - Czy jeśli moje dwie propozycje wygrały, z każdej 50% to dostanę 100% zysków?

Wzięte od ludzi ? Sprawdź proszę osobiście Smile
Owszem odpowiedziałem na pytanie Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Nju - 05-08-2014 15:20

(05-08-2014 15:16)aureonsub napisał(a):  
(05-08-2014 14:38)Nju napisał(a):  Ja też mam poleconych z leadami a prowizji nie ma Sad

Hej - Leady są ale nieaktywne - Ludzie są zarejestrowani w usłudze, ale nie pobiera im kasy z konta z jakiegoś powodu - muszą mieć za mało na koncie Smile
Na wszelki wypadek skontaktujemy się z firmą obsługującą smsy Smile

(05-08-2014 14:53)rBartek napisał(a):  Aureonsub, napiszę tutaj na forum, nie chce mi się bawić w emaila Tongue

I coś mi się zdaje że nie wpadają mi leady, a dlaczego? A no dlatego, że sam wpisuję numery i piny wzięte od ludzi, którzy kase mają, a leada brak.

EDIT: Jeszcze wcześniejsze pytanie, nie uzyskałem odpowiedzi - Czy jeśli moje dwie propozycje wygrały, z każdej 50% to dostanę 100% zysków?

Wzięte od ludzi ? Sprawdź proszę osobiście Smile
Owszem odpowiedziałem na pytanie Smile
To zróbcie tak aby wyświetlały się leady które są aktywne.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-08-2014 15:35

(05-08-2014 15:20)Nju napisał(a):  
(05-08-2014 15:16)aureonsub napisał(a):  
(05-08-2014 14:38)Nju napisał(a):  Ja też mam poleconych z leadami a prowizji nie ma Sad

Hej - Leady są ale nieaktywne - Ludzie są zarejestrowani w usłudze, ale nie pobiera im kasy z konta z jakiegoś powodu - muszą mieć za mało na koncie Smile
Na wszelki wypadek skontaktujemy się z firmą obsługującą smsy Smile

(05-08-2014 14:53)rBartek napisał(a):  Aureonsub, napiszę tutaj na forum, nie chce mi się bawić w emaila Tongue

I coś mi się zdaje że nie wpadają mi leady, a dlaczego? A no dlatego, że sam wpisuję numery i piny wzięte od ludzi, którzy kase mają, a leada brak.

EDIT: Jeszcze wcześniejsze pytanie, nie uzyskałem odpowiedzi - Czy jeśli moje dwie propozycje wygrały, z każdej 50% to dostanę 100% zysków?

Wzięte od ludzi ? Sprawdź proszę osobiście Smile
Owszem odpowiedziałem na pytanie Smile
To zróbcie tak aby wyświetlały się leady które są aktywne.

(Leady tego użytkownika są w systemie ale jako nieaktywne - u siebie w panelu widzi jedynie aktywne - powinien mieć zero, jeżeli tak nie jest to sprawdzimy to dokładnie)
A ile leadów Ci się wyświetla ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Nju - 05-08-2014 15:38

Pierwszy polecony 2 leady
Drugi polecony 8 leadów


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-08-2014 15:40

(05-08-2014 15:38)Nju napisał(a):  Pierwszy polecony 2 leady
Drugi polecony 8 leadów

Bardzo proszę na PW Twój nick jak i obu tych poleconych.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Nju - 05-08-2014 15:41

PW wysłane


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-08-2014 16:04

(05-08-2014 15:40)aureonsub napisał(a):  
(05-08-2014 15:38)Nju napisał(a):  Pierwszy polecony 2 leady
Drugi polecony 8 leadów

Bardzo proszę na PW Twój nick jak i obu tych poleconych.

Po dokładnym sprawdzeniu na podanych numerach nie było pobranych kwot, nawet nie było rejestracji Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - rBartek - 05-08-2014 16:35

Czyli macie Wy albo operatorzy jakieś błędy, a raczej Wy bo u konkurencji tego nie ma, jak jest lead to jest kasa.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-08-2014 16:46

(05-08-2014 16:35)rBartek napisał(a):  Czyli macie Wy albo operatorzy jakieś błędy, a raczej Wy bo u konkurencji tego nie ma, jak jest lead to jest kasa.


Faktycznie był błąd po naszej stronie - Pokazywało w poleconych nie tylko leady ale też rejestracje na których nie było obciążenia.
Dla użytkownika Nju oczywiście podwyższona stawka na dowolny program !
Dziękujemy - za chwilę problem będzie rozwiązany Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Nju - 05-08-2014 17:02

Dopiero co aktywowałem program PS4 nie wchodziłem w link i już 3 unikalne?