Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - PaidMoney - 13-07-2015 18:46

A może jeszcze program typu:
Wygraj x pieniedzy na spelnienie swoich marzen
Wygraj profesjonalny trening "trener doprowadzi Cie do twojego celu" nwm jak to napisac, ale coś w tym stylu


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Lotheo - 13-07-2015 19:30

"Wygraj x pieniedzy na spelnienie swoich marzen"

Kasa jest do wygrania praktycznie wszędzie. Krzyżówki w gazetach, najróżniejsze strony internetowe, konkursy w radiu i telewizji w najróżniejszych programach. Wg. mnie, tego jest akurat za dużo i nie spodziewałbym się wielkiej konwersji Smile


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 13-07-2015 19:32

Juz teraz mogę powiedzieć ze ten pomysł nie wejdzie - jak mówi Lotheo jest tego pełno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - PaidMoney - 13-07-2015 19:37

Teraz po przymyśleniu swojego pomysłu jestem na nie
Ps. Macie racje odgrom jest tego


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - selfie - 13-07-2015 19:40

Rozumiem że jeśli mój program został przyjęty to znaczy że wygrałem 200 zł? impreza (Pytanie upewniające)


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - PaidMoney - 13-07-2015 19:46

Niestety nie bedzie konkurs w którym dane pomysły zostaną wybrane
I te osoby otrzymają pieniądze


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - selfie - 13-07-2015 19:49

A dobra, teraz rozumiem. Dzięki Big Grin


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - daniel42na - 13-07-2015 19:51

http://zarabiam.com/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191?pid=1282315#pid1282315
Albo źle rozumiem, albo tu pisze, że każdy Tongue
Cytat: Przypominamy, że wszyscy, których pomysł zostanie wybrany otrzymują 200zł + wieczną podwyżkę 10% na programie swojego pomysłu ! Jedna osoba może podpowiadać i wygrać kilka razy.



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - RadeKK - 13-07-2015 19:57

To ja również zgłoszę swoje pomysły Wink
1. Przede wszystkim zestawy kosmetyków - najlepiej mi to konwertuje i jeśli zobaczyłbym taki program u was to z pewnością bym zaczął promocję. Konwertuje świetnie , w moim przypadku 5-6% , nieraz powyżej 10% ...
2. Wygraj jakiegoś laptopa ... Mało tego , a pamiętam że gdzieś taki program był i też dobrze mi to szło , od groma leadów ;p Konwersja powyżej 5%
3. Wygraj kartę Ukash/PSC
4. Bony na zakupy Allegro Tongue
To moje pomysły. Może któryś zwróci szczególną uwagę Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Ermani - 13-07-2015 20:21

(13-07-2015 17:50)aureonsub napisał(a):  Małe podsumowanie:

@[Ermani] - po rozmowie z prawnikami okazuje się, że prowadzenie gier nawet tych nielosowych może wiązać się z problemami, dlatego też niestety ruletka czy odsłanianie kart nie mogą wejść na chwilę obecną.

@[selfie] - Twój pomysł z transferem danych zostaje przyjęty,
@[Oceniamy] - Twój pomysł z koszykiem słodyczy zostaje przyjęty,
@[PaidMoney] - Twój pomysł z preparatami na odchudzanie zostaje przyjęty,
@[daniel42na] - Twój pomysł z pojedynkami zostaje przyjęty.

Konkurs będzie trwał do 20 lipca. Przypominamy, że wszyscy, których pomysł zostanie wybrany otrzymują 200zł + wieczną podwyżkę 10% na programie swojego pomysłu ! Jedna osoba może podpowiadać i wygrać kilka razy.



A co do programów ChatGirl i Instagrama jakieś sugestie ?