Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 30-04-2015 22:29

(30-04-2015 21:56)Gift Wallet napisał(a):  Kiedy xboxa one dostane ? ;D może jakiś konkurs niekoniecznie o leady ^^

A jaki konkurs proponujesz ? Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - banipunz - 01-05-2015 09:10

(30-04-2015 21:33)aureonsub napisał(a):  Podaj nam prosze maila na jakiego sie rejestrowałeś bądź imię oraz nazwisko - sprawdzimy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[email protected] Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 01-05-2015 09:17

(01-05-2015 09:10)banipunz napisał(a):  
(30-04-2015 21:33)aureonsub napisał(a):  Podaj nam prosze maila na jakiego sie rejestrowałeś bądź imię oraz nazwisko - sprawdzimy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[email protected] Smile


Po mailu kojarzę Twój profil w naszym systemie - zarejestrowałeś go na mailu k***[email protected]
Wysyłalismy Ci na tego maila informacje o powodzie odrzucenia wypłaty - oto screen na którym znajdziesz daty - sprawdź tego maila (m.in. folder spam) a znajdziesz nasze wiadomości Smile

(pierwszy mail poszedł na mail z o2 - drugi natomiast na ten z interii)


[Obrazek: eryk.jpg]


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 02-05-2015 10:54

DRODZY UŻYTKOWNICY !!

Od dziś znosimy wszelkie prowizje za wypłaty natychmiastowe !

Wypłata na konto bankowe do 15 minut na zawsze bez opłat ! Smile

Zapraszamy do promowania !!



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Varnity - 02-05-2015 11:16

aureonsub dużo tam użytkownikó zarabia? Pytam z czystej ciekawości Wink


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 02-05-2015 11:23

Nie wiemy ilu użytkowników zarabia w innych serwisach , wiec cieżko powiedzieć czy dużo Smile zdecydowanie wystarczajaco byśmy byli zadowoleni tak jak nasi użytkownicy Smile)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - banipunz - 02-05-2015 12:52

(01-05-2015 09:17)aureonsub napisał(a):  
(01-05-2015 09:10)banipunz napisał(a):  
(30-04-2015 21:33)aureonsub napisał(a):  Podaj nam prosze maila na jakiego sie rejestrowałeś bądź imię oraz nazwisko - sprawdzimy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[email protected] Smile


Po mailu kojarzę Twój profil w naszym systemie - zarejestrowałeś go na mailu k***[email protected]
Wysyłalismy Ci na tego maila informacje o powodzie odrzucenia wypłaty - oto screen na którym znajdziesz daty - sprawdź tego maila (m.in. folder spam) a znajdziesz nasze wiadomości Smile

(pierwszy mail poszedł na mail z o2 - drugi natomiast na ten z interii)


[Obrazek: eryk.jpg]

Cóż, konta na o2 nigdy nie miałem Tongue
Na interii dostałem taką wiadomość i natychmiast zmieniłem dane oraz adres. Po tym próbowałem zlecić wypłatę jeszcze 2 razy i ciągle wracała ona na konto aureonsub.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 02-05-2015 13:45

(02-05-2015 12:52)banipunz napisał(a):  
(01-05-2015 09:17)aureonsub napisał(a):  
(01-05-2015 09:10)banipunz napisał(a):  
(30-04-2015 21:33)aureonsub napisał(a):  Podaj nam prosze maila na jakiego sie rejestrowałeś bądź imię oraz nazwisko - sprawdzimy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[email protected] Smile


Po mailu kojarzę Twój profil w naszym systemie - zarejestrowałeś go na mailu k***[email protected]
Wysyłalismy Ci na tego maila informacje o powodzie odrzucenia wypłaty - oto screen na którym znajdziesz daty - sprawdź tego maila (m.in. folder spam) a znajdziesz nasze wiadomości Smile

(pierwszy mail poszedł na mail z o2 - drugi natomiast na ten z interii)


[Obrazek: eryk.jpg]

Cóż, konta na o2 nigdy nie miałem Tongue
Na interii dostałem taką wiadomość i natychmiast zmieniłem dane oraz adres. Po tym próbowałem zlecić wypłatę jeszcze 2 razy i ciągle wracała ona na konto aureonsub.

Wybacz, jeden mail nie był do Ciebie faktycznie. Co do zmiany danych nadal są one niekompletne. (Brakuje miasta, kodu pocztowego itd.)


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - banipunz - 02-05-2015 14:38

(02-05-2015 13:45)aureonsub napisał(a):  
(02-05-2015 12:52)banipunz napisał(a):  
(01-05-2015 09:17)aureonsub napisał(a):  
(01-05-2015 09:10)banipunz napisał(a):  
(30-04-2015 21:33)aureonsub napisał(a):  Podaj nam prosze maila na jakiego sie rejestrowałeś bądź imię oraz nazwisko - sprawdzimy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[email protected] Smile


Po mailu kojarzę Twój profil w naszym systemie - zarejestrowałeś go na mailu k***[email protected]
Wysyłalismy Ci na tego maila informacje o powodzie odrzucenia wypłaty - oto screen na którym znajdziesz daty - sprawdź tego maila (m.in. folder spam) a znajdziesz nasze wiadomości Smile

(pierwszy mail poszedł na mail z o2 - drugi natomiast na ten z interii)


[Obrazek: eryk.jpg]

Cóż, konta na o2 nigdy nie miałem Tongue
Na interii dostałem taką wiadomość i natychmiast zmieniłem dane oraz adres. Po tym próbowałem zlecić wypłatę jeszcze 2 razy i ciągle wracała ona na konto aureonsub.

Wybacz, jeden mail nie był do Ciebie faktycznie. Co do zmiany danych nadal są one niekompletne. (Brakuje miasta, kodu pocztowego itd.)
Rzeczywiscie. Informacje poprawione, zlecilem wyplate.
Przepraszam za problem Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Varnity - 02-05-2015 16:27

@aureonsub ciekawe rozwiązanie ze szybkimi wypłatami Wink Mogę wiedzieć z jakiego konta bankowego realizujecie przelewy?