Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-03-2015 07:57


Drodzy użytkownicy !

W związku z wprowadzaniem obiecanych zmian w postaci wprowadzenia nowych metod (m.in wysokich stawek MO, czyli niesubskrypcyjnych SMSów nawet do 9zł za leada , nowych stawek subskrypcyjnych) - z powodów organizacyjnych i księgowych musimy wstrzymać wypłaty do dnia 18.03.2015 kiedy to nowe stawki wejdą w życie. Większość z Was z wygody i tak wypłaca raz na dwa tygodnie/miesiąc, jednak mimo wszystko chcemy to Wam zrekompensować.

Dlatego do tego czasu wprowadzamy KONKURS na największą ilość leadów w okresie od dzisiaj od 23:59 do końca dnia 18.03

Osoba, która zdobędzie najwięcej leadów w tym czasie otrzyma KONSOLĘ XBOX ONE ! + 5% PREMII. Druga osoba otrzyma 5% PREMII






Szczegóły konkursu:

1. W konkursie bierze udział każdy użytkownik Aureon Sub
2. Na stronie https://sub.aureon.pl/konkurs dostępna jest tabela wyników użytkowników - na życzenie usuniemy użytkownika z listy, ale jednocześnie też z konkursu jeśli będzie chciał
3. By odbrać nagrodę użytkownik musi spełnić warunek wrzucenia tutaj na forum zrzutu ekranu z zarobków po wygraniu konkursu.
4. Użytkownik zobowiązuje się po odebraniu nagrody wrzucić zdjęcie konsoli na forum w tym wątku wraz z kartką przedstawiającą nick użytkownika z forum.
5. Nagroda zostanie wysłana do 7 dni po zakończeniu konkursu.







[Obrazek: 131119211946_t_xbox_one_review_00021229_620x348.jpg]


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Matnox - 05-03-2015 08:02

I tak ma być!


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-03-2015 09:58

Oczywiście wkradła się pomyłka - do wygrania jest XBOX ONE !! a nie 360 Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Pawel725791 - 05-03-2015 12:05

Jak u was z zaliczaniem? Zaliczacie wszystko czy co 2 lead jak na innym dobrze znanym serwisie suBsms ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - dexter1234 - 05-03-2015 12:12

Witam


Jestem tu nowy więc mam takie pytanie zarejestrowałem się na aureon sub i mam otóż takie pytanie chciałbym dodać swój konkurs na jakąś stronę z konkursami i moje pytanie jest jak jest pole organizator i adres to co mam wpisać aureon sub? czy coś innego


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-03-2015 12:15

Paweł : mamy do dyspozycji sekcje raporty w których to dokładnie możesz sprawdzać obciążenia rejestracje itd. Co sprawia ze użytkownicy maja wgląd we wszystko i nie ma możliwości obcinania leadow. Najlepiej przekonać się samemu Wink

Dexter: kwestia promocji to indywidualna kwestia każdego użytkownika. Nie wrzucaliśmy nic nigdy na strony z konkursami wiec trudno nam odpowiedzieć Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - dexter1234 - 05-03-2015 12:51

witam

To jak mam zdobywać te leady? bo nie rozumie jak mam to zrobić jestem nowy proszę o wyrozumiałość


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-03-2015 12:52

Proponuję poszukać poradników i się pouczyć - samo nic nie przychodzi Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 05-03-2015 14:21


Drodzy użytkownicy !

W związku z wprowadzaniem obiecanych zmian w postaci wprowadzenia nowych metod (m.in wysokich stawek MO, czyli niesubskrypcyjnych SMSów nawet do 9zł za leada , nowych stawek subskrypcyjnych) - z powodów organizacyjnych i księgowych musimy wstrzymać wypłaty do dnia 18.03.2015 kiedy to nowe stawki wejdą w życie. Większość z Was z wygody i tak wypłaca raz na dwa tygodnie/miesiąc, jednak mimo wszystko chcemy to Wam zrekompensować.

Dlatego do tego czasu wprowadzamy KONKURS na największą ilość leadów w okresie od dzisiaj od 23:59 do końca dnia 18.03

Osoba, która zdobędzie najwięcej leadów w tym czasie otrzyma KONSOLĘ XBOX ONE ! + 5% PREMII. Druga osoba otrzyma 5% PREMII






Szczegóły konkursu:

1. W konkursie bierze udział każdy użytkownik Aureon Sub
2. Na stronie https://sub.aureon.pl/konkurs dostępna jest tabela wyników użytkowników - na życzenie usuniemy użytkownika z listy, ale jednocześnie też z konkursu jeśli będzie chciał
3. By odbrać nagrodę użytkownik musi spełnić warunek wrzucenia tutaj na forum zrzutu ekranu z zarobków po wygraniu konkursu.
4. Użytkownik zobowiązuje się po odebraniu nagrody wrzucić zdjęcie konsoli na forum w tym wątku wraz z kartką przedstawiającą nick użytkownika z forum.
5. Nagroda zostanie wysłana do 7 dni po zakończeniu konkursu.







[Obrazek: 131119211946_t_xbox_one_review_00021229_620x348.jpg]


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 09-03-2015 09:50

Przypominamy o konkursie ! Najlepszy wynik to obecnie 38 leadów, który można swobodnie przebić by wygrać konsolę XBOX ONE - zapraszamy do udziału ! Smile