Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - nykkusek - 14-02-2015 13:52

(14-02-2015 12:10)aero2 napisał(a):  @[aureonsub]
Jako jedyni wypłacacie bez minimum?
Będzie kiedyś stream online lub coś z wideo?
Stawki podnosicie od ilości leadów czy jakości?

@[aero2]
Odpowiem tylko na pierwsze pytanie, wypłaciłem na paypal 5 zł dla próby i przyszło po 24h, nie wiem jak ma się sprawa z wypłatami na bank, ale paypal bez minimum Big Grin

A co do 3-ciego pytania, raczej każdy serwis podnosi stawki od jakości leadów, kto lubi być stratny Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 16-02-2015 06:55

Hej Wink

Na PayPal wypłacamy bez minimum, na konto bankowe są wypłaty natychmiastowe (15-20 minut) za darmo - od 20zł.
Będzie stream video - z prawdziwą treścią (podłączaną przez nas lub przez Was np. do jakiegos nowego filmu oraz +18)
Stawki podnosimy w przypadku gdy przez 2-3 dni każdego dnia osiągniesz minimum 50 leadów dziennie - wtedy analizujemy zytwotność i informujemy Cię na ile możemy podnieść stawkę.

Pozdrawiam Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 22-02-2015 20:05

@[aureonsub] Czy to prawda, że jeśli chce sie do was przenieść to wystarczy ze pokaże wam zarobki z serwisu który opuszczam, a wy podniesiecie mi stawkę ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Geesiek - 22-02-2015 20:47

Jakie macie global EPC na jakimś programie, np. o ściąganiu plików? I czy płacicie za odnowienia?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Assasinoo - 22-02-2015 22:07

(22-02-2015 20:47)Geesiek napisał(a):  Jakie macie global EPC na jakimś programie, np. o ściąganiu plików? I czy płacicie za odnowienia?

Nie mają programu pobierz plik ani nie płacą za odnowienia.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 22-02-2015 23:11

(22-02-2015 20:05)asiorek napisał(a):  @[aureonsub] Czy to prawda, że jeśli chce sie do was przenieść to wystarczy ze pokaże wam zarobki z serwisu który opuszczam, a wy podniesiecie mi stawkę ?

Hej,

Nie - każdy kto chce osiągnąć wyższą stawkę musi wyrobić normę 50 leadów dziennie minimum przez dwa dni - to nie jest wiele, a nam daje pewność możliwości zarobkowych. Po tym czasie sprawdzamy żywotność i sprawdzamy ile dana osoba może zarobić.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aero2 - 22-02-2015 23:44

@[aureonsub]
Kiedy będzie program live stream lub pobieranie?
Bo tylko takie programy mnie najbardziej interesują.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 23-02-2015 18:13

mogl by mi ktoś wyjaśnic o co chdozi ? Big Grin
wrzuciłem linki na test, i z tego co widze na leadmore pzzez to uciekły mi z 2 lejdy :O
http://prntscr.com/68vqed nie ogarniam tego systemu :O


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Assasinoo - 23-02-2015 18:17

(23-02-2015 18:13)asiorek napisał(a):  mogl by mi ktoś wyjaśnic o co chdozi ? Big Grin
wrzuciłem linki na test, i z tego co widze na leadmore pzzez to uciekły mi z 2 lejdy :O
http://prntscr.com/68vqed nie ogarniam tego systemu :O

Pewnie nie mieli nic na koncie, nie obciążyło ich i dodatkowo wypisali się.


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 23-02-2015 18:51

Asiorek - w pierwszej kolejności musisz poznać mechanizm działania subskrypcji MT nim zaczniesz promować . Czym jest rejestracja,wyrejestrowanie a czym obciążenie i co kiedy się dzieje Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk