Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 09-01-2015 09:29

Drodzy użytkownicy,

Awaria została zażegnana, jednocześnie jeszcze dziś zostanie wzmocniona architektura systemu z uwzględnieniem automatyzacji przejścia na zapasowe systemy w razie awarii.

Na podstawie statystyk oraz ilości osób będących na Waszych programach w czasie wystąpienia awarii ustaliliśmy poziomy rekompensaty

- użytkownicy, którzy mieli ponad 30 osób online otrzymają rekompensaty o wartości 50 leadów (200-300zł w zależności od stawki)
- użytkownicy, którzy mieli 5-29 osób online otrzymają rekompensaty o wartości 25 leadów (100-150zł w zależności od stawki)

Awaria nastąpiła przed północą, do 1:00 rano ilość odwiedzin gwałtownie spada dlatego uważamy że taka rekompensata za stratę ok. godziny promocji jest adekwatna.

Z każdym, kto spełnia te warunki będziemy się kontaktować osobiście poprzez email. W związku ze sporą ilością użytkowników czas oczekiwania na informację może wynieść 48 godzin. Zaczniemy od najwięcej promujących.



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - patulsky1337 - 11-01-2015 15:03

Panowie,

linki z Aureon Sub facebook blokuje/ogranicza ruch?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 11-01-2015 21:53

(11-01-2015 15:03)patulsky1337 napisał(a):  Panowie,

linki z Aureon Sub facebook blokuje/ogranicza ruch?

W każdym wypadku na facebooku powinno się używać maskujących skracaczy bez względu na to skąd pochodzą linki - zawsze istnieje prawdopodobieństwo ograniczenia/oznaczenia jako spam przez facebooka czystych niemaskowanych linków.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - patulsky1337 - 11-01-2015 22:27

Tak tylko zapytałem z ciekawości- skracacza i tak użyłem Wink

Dzisiaj wynik bardzo ładny bo zrobiłem po godzinie 18 przesiadkę linków z Leadmore na Aureonsub i wpadło 9 leadów w sumie za zerową pracę. Przez najbliższe 2 tygodnie robię u was, mimo, że na niższej stawce tylko dlatego, że macie jeden z najlepszych systemów wypłat a potrzebuje sporo kasy na ferie ( czego niestety leadmore mi nie zapewni :/).


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 12-01-2015 09:01

(11-01-2015 22:27)patulsky1337 napisał(a):  Tak tylko zapytałem z ciekawości- skracacza i tak użyłem Wink

Dzisiaj wynik bardzo ładny bo zrobiłem po godzinie 18 przesiadkę linków z Leadmore na Aureonsub i wpadło 9 leadów w sumie za zerową pracę. Przez najbliższe 2 tygodnie robię u was, mimo, że na niższej stawce tylko dlatego, że macie jeden z najlepszych systemów wypłat a potrzebuje sporo kasy na ferie ( czego niestety leadmore mi nie zapewni :/).

Miło nam słyszeć, że podobają Ci się nasze warunki. Ze swojej strony mogę dodać, że przy promocji gdzie wpada kilkadziesiąt leadów dziennie dostaniesz wyższą stawkę.

Przy okazji pragnę poinformować, że wypłaty natychmiastowe będą znowu dostępne jutro bądź pojutrze - czekamy na zaksięgowanie portfela wypłat natychmiastowych.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - rekki - 13-01-2015 16:52

Zarejestruję się z czyjegoś ref linka. Pisać PW propozycje. Pomoc mile widziana Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - wiktor96 - 18-01-2015 13:01

Ja również, mam dobry FP więc myślę że coś można zarobić.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aero2 - 18-01-2015 13:12

@[aureonsub]

Będzie program stream, pusta oferta lub lokalizator?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 18-01-2015 13:35

(18-01-2015 13:12)aero2 napisał(a):  @[aureonsub]

Będzie program stream, pusta oferta lub lokalizator?

będą streamy, ale z prawdziwą zawartością, co do pustej oferty to będzie ale w trochę innej formie niż znane obecnie.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - joefdgod - 22-01-2015 18:16

aureonsub już pokochałem wasz serwis Big Grin zarejestrowałem się 2 godziny temu i już 22 leady Big Grin