Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Loretin21 - 02-01-2015 21:38

Jak zlece natychmiastową to skad system bedzie wiedział czy poslac na PP czy na bank ?

Express do 15-20 minut a normalnie do 48h ? Czy jak to wygląda w praktyce


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - patulsky1337 - 02-01-2015 22:04

A więc tak- prosiliście o zdanie relacji.

Nie jest źle- wpadło 13 leadów przy niskim promowaniu linków ( 52 zł na pół godzinki pracy to dobry wynik). Dochodzą fajne programy- niektórych brakuje w moim Leadmore. Jednak na razie zostanę przy nim. Mimo, że mam tam słabszą konwersję to zarobki jednak są dużo wyższe.

Napisz ktoś jak podniosą stawkę do 4,50 i przesiadka Jerk2

Tak czy inaczej polecam serwis bo jest godny uwagi.

Pozdrawiam.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - kolo33 - 03-01-2015 01:39

Zawsze można na LP dodać linki z tego i z leadmore. Jak na razie u mnie leadów nie widać ale spodobał mi się ten serwis, nowoczesny wygląd, dużo programów i duże opcje konfiguracji. Szczerze mówiąc jeśli się spisze to zaproszę kogoś i zostanę na dłużej.

Kliknięte z SGS+

Edit: [Obrazek: aureon.png]
U mnie to wygląda tak, ruch jest z LP. Było wyłączone podawanie imienia i nazwiska. U konkurencji przy 40 wizytach mam 6 leadów więc samo do siebie przemawia. Tak więc to by było na tyle. Do widzenia Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 03-01-2015 20:07

(02-01-2015 21:38)Loretin21 napisał(a):  Jak zlece natychmiastową to skad system bedzie wiedział czy poslac na PP czy na bank ?

Express do 15-20 minut a normalnie do 48h ? Czy jak to wygląda w praktyce

mamy trzy rodzaje wyplat:
1. Paypal - za darmo - wyplata do 24h.
2. zwykla wyplata bankowa - za darmo - wyplata do 24h
3. natychmiastowa - tylko na konto bankowe, poki co za darmo (jeszcze minimum miesiac tak pozostanie) - wyplata od 5 do 15 minut.

oczywiscie jak widac najlepiej uzywać wyplaty natychmiastowej bo jest szybko i za darmo. zwykla wyplata bankowa nie zostala wylaczona poniewaz moze sie zdarzyc ze czyis bank nie jest obslugiwany w wyplatach natychmiastowych.

(02-01-2015 22:04)patulsky1337 napisał(a):  A więc tak- prosiliście o zdanie relacji.

Nie jest źle- wpadło 13 leadów przy niskim promowaniu linków ( 52 zł na pół godzinki pracy to dobry wynik). Dochodzą fajne programy- niektórych brakuje w moim Leadmore. Jednak na razie zostanę przy nim. Mimo, że mam tam słabszą konwersję to zarobki jednak są dużo wyższe.

Napisz ktoś jak podniosą stawkę do 4,50 i przesiadka Jerk2

Tak czy inaczej polecam serwis bo jest godny uwagi.

Pozdrawiam.

Wyciągnij 50 leadow dziennie a damy Ci 4.50 ! Smile)


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - exobar94 - 04-01-2015 16:05

Czy wyplata natychmiastowa niedziala w niedzieleBig Grin? czy ja mam po prostu jakiś błąd Smile? Pisze mi że mam próbować za 15min i tak w kółko. Oczywiście nie śpieszy mi się tylko informuje o jakimś błędzie lub może ja jestem niedoinformowany.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 04-01-2015 16:48

(04-01-2015 16:05)exobar94 napisał(a):  Czy wyplata natychmiastowa niedziala w niedzieleBig Grin? czy ja mam po prostu jakiś błąd Smile? Pisze mi że mam próbować za 15min i tak w kółko. Oczywiście nie śpieszy mi się tylko informuje o jakimś błędzie lub może ja jestem niedoinformowany.

Z powodu nieobecności jakiegokolwiek pracownika w ostatnim tygodniu oraz braku dostępu do konta przez ten czas - użytkownikom udało się wykorzystać cały zasób na wypłaty natychmiastowe a nie był on wcale mały Smile . Właśnie został on odnowiony i oczekujemy na księgowanie (ok 30-60 minut i będzie można znów wypłacać Smile)

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni wynikami Waszych promocji. Nie spodziewaliśmy się tak świetnych zarobków z Waszej strony.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - bec2 - 08-01-2015 20:03

mam nadzieje, ze jak najszybciej zamkniecie ten smieciowy serwis, wiekszy ruch sie zrobil i strona padla i linki partnerskie, gincie, bez pozdrowien.

@edit
[Obrazek: Yt1PQ8l.jpg]


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - exobar94 - 09-01-2015 00:04

co jest Tongue?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Barteg - 09-01-2015 06:44

Pewnie serwer padł


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 09-01-2015 07:10

(08-01-2015 20:03)bec2 napisał(a):  mam nadzieje, ze jak najszybciej zamkniecie ten smieciowy serwis, wiekszy ruch sie zrobil i strona padla i linki partnerskie, gincie, bez pozdrowien.

@edit
[Obrazek: Yt1PQ8l.jpg]

Mamy nadzieję, że jak najszybciej opuścisz nasz serwis.


Drodzy użytkownicy,
W związku z awarią serwera po stronie dostawcy usług (OVH) wczoraj ok 23:50 - pragniemy poinformować, iż użytkownicy, którzy aktywnie promowali swoje linki w tym czasie otrzymają rekompensatę. Awaria niestety nadal trwa i mamy nadzieję, że przed południem uda się ją rozwiązać.