Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Voldir - 20-12-2014 11:49

Miałem zacząć testować ale po tym co przeczytałem na czacie to mi się trochę odechciało. Moderujecie w ogóle ten czat? Ja np. jak wszedłem na czat żeby o coś zapytać to prawie mnie zwaliło z krzesła jak zobaczyłem poziom wypowiedzi na czacie jacy fachowcy i sami prawnicy tam siedzą. 1 spec twierdzi że NIP nadaje się wtedy kiedy zakładasz firmę a drugi go utwierdza w tym. Drugi uważa że tniecie wejście bo ma aż 1 wejście. Kolejny nie potrafi wypełnić danych do wypłaty. Następny wyjeżdza z Anglojęzycznym regulaminem i przyciskiem: "Buys" bo twierdzi że gimby pomyślą że to nazwa zespołu. Z kolei kolejny wydaje się że ma prolemy z ortografią: "guwno" hahahah. Nie no rewelka. facepalm


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 21-12-2014 10:25

Gunwo nie guwno. Tekst od slawnych panów z jutuba Wink każdy tego używa xd
Co do 25 grudnia, moim zdaniem program stresm będzie miał sens z buttonem place Wink to Bedzie chyba jedyny program z sensem pod ustawę z 25grudnia Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - magyx - 21-12-2014 14:12

(20-12-2014 11:49)Voldir napisał(a):  Miałem zacząć testować ale po tym co przeczytałem na czacie to mi się trochę odechciało. Moderujecie w ogóle ten czat? Ja np. jak wszedłem na czat żeby o coś zapytać to prawie mnie zwaliło z krzesła jak zobaczyłem poziom wypowiedzi na czacie jacy fachowcy i sami prawnicy tam siedzą. 1 spec twierdzi że NIP nadaje się wtedy kiedy zakładasz firmę a drugi go utwierdza w tym. Drugi uważa że tniecie wejście bo ma aż 1 wejście. Kolejny nie potrafi wypełnić danych do wypłaty. Następny wyjeżdza z Anglojęzycznym regulaminem i przyciskiem: "Buys" bo twierdzi że gimby pomyślą że to nazwa zespołu. Z kolei kolejny wydaje się że ma prolemy z ortografią: "guwno" hahahah. Nie no rewelka. facepalm

Co tam programy, stawki, konwersja. Najważniejsze co ludzie piszą na czacie facepalm


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Voldir - 21-12-2014 16:14

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie liczą się również ludzie którzy promują bo to widać na pierwszy rzut oka a poziom czatu odrzuca zdecydowanie. Jaka konwersja i programy? Nie promowałem nic a miałem 26 UV. Ciekawe...Programy? jakież znowu nowości tam są że się nimi zachwycasz? Stawka? Jedna z podstawowych stawek w subach. Konwersja? Firesub ma większą konwersję a Leadmore zalicza najlepiej. Chciałbym wejść na czat i zapytać np. o coś ale tego nie zrobię bo nawet nie ma nikogo ogarniętego. Więc tak. Czat ma dla mnie duże znaczenie bo jeśli tam jest to chciałbym z niego skorzystać.

PS. Pokaz swoje zarobki z aureon a ja Ci pokażę swoje z Leadmore. Więc jeśli masz bezsensownie nabijać posty to ogranicz się proszę tylko do czytania facepalm


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - magyx - 21-12-2014 17:15

@up

dla Ciebie to powinni zrobić rzeczywiście osobny czat.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 22-12-2014 09:29

Po pierwsze Voldir to sprawdziliśmy i te wejścia są najzwyczajniej wejściami na programy - sam jak wchodzisz na nie też Ci zalicza.
Po drugie to nie moderujemy czatu - każdy może pisać co chce byle nie obrażać innych i nie łamać prawa.
Po trzecie to na jakiej podstawie uważasz że poziom jest gorszy ? bo kilka osób na czacie ma słaby poziom ? profesjonaliści promują a nie siedzą na czacie i kontaktujemy się między sobą mailowo bądź telefonicznie jak przystało zarówno na profesjonalnego użytkownika jak i obsługę.
Na leadmore nie ma czatu więc nie widać jaki tam masz "poziom" - książe.

Na szczęście mamy osoby, dla których liczy się konwersja,stabilność działania czy statystyki i możliwość osiągnięcia stawki 5.50 / lead dla tych co nabijają po 200 leadów dziennie a nie poziom użytkowników na czacie. Ciekawe czy interia.pl też jest do dup* bo ludzie na czacie mają słaby poziom wypowiedzi..


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Voldir - 22-12-2014 11:03

Powiem tylko tyle. Jeśli "profesjonalny" PP porównujesz do czatu na interii to gratuluję poczucia humoru. Ja akurat nie korzystam z czatu bo tam człowiek jest teoretycznie anonimowy i masa andrzejów, januszy, włodków 52 lata podszywających się pod młodsze dziewczyny a idiotyczni napaleńcy mają podjarkę że jakaś z nimi pisze. Nie no poczucie humoru to Ty masz, nie powiem. I tak. Interia jest do du**.

Na szczęście 25 grudnia wchodzi ustawa która zweryfikuje jacy to Wy profesjonalni jesteście... Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 22-12-2014 11:19

Nie rozumiesz. Czat jest miejscem gdzie każdy może pogadać i nie mamy zamiaru kogokolwiek moderować bo nie wie co to NIP bo komuś innemu się to nie podoba. Zarówno u nas jak i na każdym innym PP są zarejestrowani mniej lub bardziej ogarnięci.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 26-12-2014 00:00

@[aureonsub]

Czegos tutaj nie rozumiem. Nie mogę ani utworzyć u was konta, ani się zalogować na swoje konto. Dostałem jakiegos bana ? Bez wyjaśnien? Czegoś tutaj nie rozumiem pokerface


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-12-2014 00:01

Podaj swój login w PW proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk