Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 14-11-2014 15:06

(14-11-2014 13:28)gutek126p napisał(a):  Sprawdziłem wasz serwis przez 1h wydusiłem ledwo leda (co u konkurecji spokojnie bym miał z 10 ledów :coolSmile skuteczność u was mniej niż 2%
Serwis widać że się rozkręca lecz ja podziękuje pracowanie w nim. Za bardzo macie skomplikowane programy dla prostych ludzi Taka rada ode mnie Smile

Stawkę mam 6 zł na programach u konkurencji i jestem zadowolony ze skuteczności rejestracji Myślałem że mnie olśni ten serwis ale po za ładnym wyglądem i kilkoma bajerami wstrzymam się z przejściem do was Undecided

Nie ma sprawy - są użytkownicy wyciągający po 70 leadów dziennie więc wiemy, że to tylko kwestia umiejętności promocji. Gratuluję stawki 6zł Smile Jeżeli działają na SMS'ach za 6,15zł a Ty dostajesz 6zł to mam nadzieję, że dostaniesz swoją wypłatę Smile
Pozdrawiam ! Smile)


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - gutek126p - 14-11-2014 15:18

o 4,92 zł z VAT.
a ja dostaje 6 zł przez 2 lata nie było problemów z wypłatami


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 14-11-2014 15:22

(14-11-2014 15:18)gutek126p napisał(a):  o 4,92 zł z VAT.
a ja dostaje 6 zł przez 2 lata nie było problemów z wypłatami

W takim razie niezmiernie się cieszę, że udało Ci się otrzymać taką stawkę - tak z ciekawości - ile średnio leadów dziennie zdobywasz ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - gutek126p - 14-11-2014 15:58

Od 50 w górę czasami więcej czasami mniej Smile Cały czas się uczę nowych metod promowania Smile myślę że z czasem będzie coraz więcej ledów
Lead=Nałóg


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - milosz998 - 14-11-2014 23:44

No no AureonSub Big Grin Dopiero dziś wbiłem i zobaczyłem nowy styl. Mi sie podoba Big Grin


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - gutek126p - 15-11-2014 08:08

Styl mi też się podoba lecz lie przekłada się to na skuteczność leadów skomplikowane programy mają pokerface


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Branzolek - 16-11-2014 03:35

(15-11-2014 08:08)gutek126p napisał(a):  Styl mi też się podoba lecz lie przekłada się to na skuteczność leadów skomplikowane programy mają pokerface

Każdy znajdzie coś dla siebie Smile Ty tam widzisz lipe bo nie masz umiejętności akurat czy pomysłów pod ich programy a ty zarabiasz na takim który ci odpowiada Smile To działa w dwie strony. Każdy program ma swoje wady i zalety.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - P.pw - 18-11-2014 14:24

Not Found

The requested URL /offers was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.4.10 (Unix) OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 Server at http://www.aureon.pl Port 80


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 18-11-2014 16:51

Huh KONKURS Huh



Drodzy forumowicze i nie tylko:
Ponownie ogłaszamy konkurs na najlepszy wynik w ilości leadów !


Kto od dzisiaj od godz. 20:00 do końca miesiąca (01.12.2014 00:00) zdobędzie najwięcej leadów otrzyma 30% bonusu z zarobionej kwoty !

(przypominamy, iż bazowa stawka to 4 zł - po otrzymaniu bonusu wychodzi 5zł / lead ! Jeżeli masz wyższą stawkę - także bonus będzie większy)

Leady z różnych programów będą się sumowały

Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma 15% bonusu od zarobionej kwoty !!

Zapraszamy do promowania !



Panel, w którym będzie TOP 5 - zawierający nazwę użytkownika i liczbę leadów nabitych od dziś od godz. 20:00 będzie udostępniony ok 23:00 (będzie już pokazywał leady nabite do tej pory)




RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 18-11-2014 18:43

Mozna bedzie liczyc na pusta oferte w tym roku czy raczej ni?