Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Krakersik - 11-11-2014 18:23

Genialny program. Nawet ja totalny noobek w dziedzinie zarabiania zdobyłem swojego pierwszego leada Idea


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - smup33 - 11-11-2014 22:26

kiedy wypłacają ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 11-11-2014 22:52

(11-11-2014 22:26)smup33 napisał(a):  kiedy wypłacają ?

Jeśli pytasz ogólnie to do 24h choć czasem się zdarzy że do dwóch dni od zlecenia.

Jeśli pytasz o dzisiaj to po 22:30 poszła kolejna paczka wypłat - widzę że poszły już wszystkie wypłaty wszystkich użytkowników Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 12-11-2014 17:28

W związku z aktualizacją panelu administracyjnego - dostęp do systemu będzie wyłączony od 00:00 do 02:00.
Leady w tym czasie będą naliczane normalnie (to oddzielny system więc zmiana nie będzie miała wpływu na jego działanieSmile )

Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni Big Grin


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 13-11-2014 02:15

Drodzy użytkownicy !

Huh Nowy panel jest już dostępny. Idea


Wszystkie funkcje z poprzedniego panelu są w nowym, jednak jak będziecie mogli zauważyć po zalogowaniu - jest kilka nowych - nieaktywnych - będą one uruchamiane z czasem
(FAQ i KONTAKT będą jutro wraz z nowym programem partnerskim)

Po nowym roku planujemy uruchomienie sklepu, w którym będziecie mogli kupować/sprzedawać swoje skrypty/boty/fanpage itp.

Pojawi się wkrótce także część, gdzie będziecie mogli sprawdzać aktualny stan prac nad konkretnymi nowymi funkcjonalnościami i programami, głosować na te które chcecie w pierwszej kolejności oraz zgłaszać swoje własne propozycje.


Niestety z przyczyn prawnych dopiero od Grudnia pojawi się możliwość wypłat na konto bankowe realizowanych do 5 minut w dowolnym banku.



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Arko20 - 13-11-2014 18:44

super to wygląda, gratki Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Ray9191 - 13-11-2014 19:14

Chętnie bym spróbował tylko nigdy nie bawiłem się w subskrypcję sms i nie bardzo orientuję się gdzie najlepiej wstawiać swoje linki z jakimi dopiskami itd. Dlatego chętnie zarejestrował bym się z kogoś ref linka w zamian za pomoc.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - gutek126p - 13-11-2014 19:36

Siema Admin aureonsub 2 Pytania mam do cb
Od ilu leadów podwyższacie stawke interesowało by mnie 5 zł za leada
czy będą nowe programy w tym fejsbook szpieg ?
Pracuje u konkurencji Big Grin
Pytam ponieważ kusi mnie wasza strona a w szczególności statystyki Skuteczność leadów na jakim % stoi ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 14-11-2014 13:21

(13-11-2014 19:36)gutek126p napisał(a):  Siema Admin aureonsub 2 Pytania mam do cb
Od ilu leadów podwyższacie stawke interesowało by mnie 5 zł za leada
czy będą nowe programy w tym fejsbook szpieg ?
Pracuje u konkurencji Big Grin
Pytam ponieważ kusi mnie wasza strona a w szczególności statystyki Skuteczność leadów na jakim % stoi ?

Siema,

Stawkę podwyższamy od ok. 40 leadów dziennie w zależności od żywotności, ale zwykle od 40. - wskakuje wtedy 4,50. Jeżeli byś chciał 5 zł to też w zależności od żywotności oraz od czasu promocji od ok 50 leadów dziennie (ale musiałbyś promocję na tym poziomie utrzymać przez minimum 7 dni).

Co raz bardziej się skłaniamy ku takim programom, ale to raczej od nowego roku.

Skuteczność leadów ? Co masz na myśli ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - gutek126p - 14-11-2014 13:28

Sprawdziłem wasz serwis przez 1h wydusiłem ledwo leda (co u konkurecji spokojnie bym miał z 10 ledów :coolSmile skuteczność u was mniej niż 2%
Serwis widać że się rozkręca lecz ja podziękuje pracowanie w nim. Za bardzo macie skomplikowane programy dla prostych ludzi Taka rada ode mnie Smile

Stawkę mam 6 zł na programach u konkurencji i jestem zadowolony ze skuteczności rejestracji Myślałem że mnie olśni ten serwis ale po za ładnym wyglądem i kilkoma bajerami wstrzymam się z przejściem do was Undecided