Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Juhas - 22-10-2014 13:05

(22-10-2014 12:40)Vertired napisał(a):  Istnieją w ogóle jeszcze jakieś skuteczne metody promocji oprócz FB? nie mam sił już do niego... 2 konta zweryfikowałem tel to mi je blokneli. Następne też weryfikacja tel przeszło ale weryfikacja zdjęciowa... Następne konto to od razu weryfikacja na starcie a nie mam już wolnego numeru. Zakładam następne i to samo. Kolejne bez weryfikacji i zaraz ban na 2 tyg. Ktoś może mi pomóc?;/ Na html'u za bardzo się nie znam. Czy istnieje np. sposób jakiś promocji na bloggerze np? czy też stronie stworzonej w darmowych kreatorach stron ?

Mogę zarejestrować się z reffa w zamian za pomoc. Tylko chciałbym poznać inną formę zarobku niż kopalnia złota jaką jest fejs. Smile

Co to za pytanie jest bardzo dużo...


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Vertired - 22-10-2014 13:14

(22-10-2014 13:05)Juhas napisał(a):  
(22-10-2014 12:40)Vertired napisał(a):  Istnieją w ogóle jeszcze jakieś skuteczne metody promocji oprócz FB? nie mam sił już do niego... 2 konta zweryfikowałem tel to mi je blokneli. Następne też weryfikacja tel przeszło ale weryfikacja zdjęciowa... Następne konto to od razu weryfikacja na starcie a nie mam już wolnego numeru. Zakładam następne i to samo. Kolejne bez weryfikacji i zaraz ban na 2 tyg. Ktoś może mi pomóc?;/ Na html'u za bardzo się nie znam. Czy istnieje np. sposób jakiś promocji na bloggerze np? czy też stronie stworzonej w darmowych kreatorach stron ?

Mogę zarejestrować się z reffa w zamian za pomoc. Tylko chciałbym poznać inną formę zarobku niż kopalnia złota jaką jest fejs. Smile

Co to za pytanie jest bardzo dużo...

A pomagasz może za reffa?Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Branzolek - 22-10-2014 17:12

Smieszne naliczanie ledów.
Jak skoncze promować czekam pół godziny i wpada paczka ledów Big Grin


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 22-10-2014 20:18

(22-10-2014 17:12)Branzolek napisał(a):  Smieszne naliczanie ledów.
Jak skoncze promować czekam pół godziny i wpada paczka ledów Big Grin

No niestety operator smsów takie paczki czasami nam wysyła - nasz system automatycznie to przetwarza. Trafiłeś na małe obciążenia - zwykle jest normalnie.
Pozdrawiam ! Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Branzolek - 22-10-2014 20:28

Macie jakiś bezpośrednią metode kontaktu? gg?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - essi - 22-10-2014 20:58

Oni nie mają gg


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 23-10-2014 09:59

Mamy czat i maila Smile Można też pisać na PW.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Mad402dox - 25-10-2014 15:17

Witamy, w zamian za rejestrację z mojego refa oferuje pomoc i skuteczne metody na zdobycie sporej ilości osób które się złapią na to Wink
Zarabiasz pokaźną sumke przy mojej pomocy a ja przy okazji zgarniam dodatkowo 10% twoich zarobków, nic nie tracisz a zarabiasz i ja również Wink
Chętni pisać na PW Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - patulsky1337 - 25-10-2014 15:43

(25-10-2014 15:17)Mad402dox napisał(a):  Witamy, w zamian za rejestrację z mojego refa oferuje pomoc i skuteczne metody na zdobycie sporej ilości osób które się złapią na to Wink
Zarabiasz pokaźną sumke przy mojej pomocy a ja przy okazji zgarniam dodatkowo 10% twoich zarobków, nic nie tracisz a zarabiasz i ja również Wink
Chętni pisać na PW Wink

Czemu nie? A pokazałbyś jakiś swój dowód wypłaty?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Mad402dox - 25-10-2014 15:54

(25-10-2014 15:43)patulsky1337 napisał(a):  
(25-10-2014 15:17)Mad402dox napisał(a):  Witamy, w zamian za rejestrację z mojego refa oferuje pomoc i skuteczne metody na zdobycie sporej ilości osób które się złapią na to Wink
Zarabiasz pokaźną sumke przy mojej pomocy a ja przy okazji zgarniam dodatkowo 10% twoich zarobków, nic nie tracisz a zarabiasz i ja również Wink
Chętni pisać na PW Wink

Czemu nie? A pokazałbyś jakiś swój dowód wypłaty?
Nie ma problemu, ale obecnie nie mam jak, siedzę na tel więc sam rozumiesz Smile
Odezwę się do Cb na PW jak coś Smile