Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 12-09-2014 07:39

(12-09-2014 07:18)Mariush napisał(a):  
(11-09-2014 08:46)aureonsub napisał(a):  
(10-09-2014 21:34)Hybrid1990 napisał(a):  Widać że Aureon Sub chce być kojarzony wyłącznie z uczciwymi użytkownikami bo forumowy oszust Nju został wygnany z serwisu, może wyciągnie z tego odpowiedni wniosek że złodziejstwo nigdzie nie jest mile widziane a i dla innych będzie to przestrogą.

Nie ingerujemy w sprawy nas niedotyczące, ale tutaj sytuacja wydaje się być dość jasna, dlatego użytkownik Nju został zbanowany. oczywiście, jeżeli sprawa zmieni obrót i pojawią się jakieś nowe wątki w tej sprawie - będziemy na bieżąco się dostosowywać Smile

Nie rozumiem dlaczego blokujecie konta osobom które coś zawinili na tym Forum, jak ja napisze na forum że ten i ten mnie oszukał to zablokujecie konta.
Nie polecam tego serwisu ponieważ:
posiadają Multikonta na Tym forum i piszą że wypłaty doszły.
nie wypłacają pieniędzy, tylko piszą że leady pochodzą ze źródła niezgodnego z regulaminem.
NIE REJESTRUJCIE SIĘ TAM BO WYKRADAJĄ LOGINY I HASŁA, POTEM SIĘ DZIWICIE ŻE NUMER KONTA W INNYM SERWISIE ZOSTAŁ PODMIENIONY.

I jak subaureon, podoba się moja opinia?

Aha. Czyli chcesz mi powiedziec, ze iestem multikontem panow od subaureon i wstawiam sfalszowane wyplaty? Palnij sie w leb Smile

Tapniete z telefonu


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - suchy0001 - 12-09-2014 08:01

Ktoś powie co zrobił Nju? Oprócz bezsensownego wstawiania ss wypłat z kwotą 4 zł?

Tapatalk xperia z2


Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 12-09-2014 08:03

(12-09-2014 08:01)suchy0001 napisał(a):  Ktoś powie co zrobił Nju? Oprócz bezsensownego wstawiania ss wypłat z kwotą 4 zł?

Tapatalk xperia z2

Pozyczyl 50zl i nie oddal.

Tapniete z telefonu


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - mikiniki - 12-09-2014 08:21

(12-09-2014 07:18)Mariush napisał(a):  
(11-09-2014 08:46)aureonsub napisał(a):  
(10-09-2014 21:34)Hybrid1990 napisał(a):  Widać że Aureon Sub chce być kojarzony wyłącznie z uczciwymi użytkownikami bo forumowy oszust Nju został wygnany z serwisu, może wyciągnie z tego odpowiedni wniosek że złodziejstwo nigdzie nie jest mile widziane a i dla innych będzie to przestrogą.

Nie ingerujemy w sprawy nas niedotyczące, ale tutaj sytuacja wydaje się być dość jasna, dlatego użytkownik Nju został zbanowany. oczywiście, jeżeli sprawa zmieni obrót i pojawią się jakieś nowe wątki w tej sprawie - będziemy na bieżąco się dostosowywać Smile

Nie rozumiem dlaczego blokujecie konta osobom które coś zawinili na tym Forum, jak ja napisze na forum że ten i ten mnie oszukał to zablokujecie konta.
Nie polecam tego serwisu ponieważ:
posiadają Multikonta na Tym forum i piszą że wypłaty doszły.
nie wypłacają pieniędzy, tylko piszą że leady pochodzą ze źródła niezgodnego z regulaminem.
NIE REJESTRUJCIE SIĘ TAM BO WYKRADAJĄ LOGINY I HASŁA, POTEM SIĘ DZIWICIE ŻE NUMER KONTA W INNYM SERWISIE ZOSTAŁ PODMIENIONY.

I jak subaureon, podoba się moja opinia?


Wyjdź i nie wracaj już na to forum oszuście złamany bez honoru !


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Hybrid1990 - 12-09-2014 09:33

del


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - milosz998 - 12-09-2014 10:08

Ale co zrobił, powie ktoś?


Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 12-09-2014 10:11

(12-09-2014 10:08)milosz998 napisał(a):  Ale co zrobił, powie ktoś?

3 posty wyzej zapraszam.

Tapniete z telefonu


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 12-09-2014 11:08

(12-09-2014 07:18)Mariush napisał(a):  
(11-09-2014 08:46)aureonsub napisał(a):  
(10-09-2014 21:34)Hybrid1990 napisał(a):  Widać że Aureon Sub chce być kojarzony wyłącznie z uczciwymi użytkownikami bo forumowy oszust Nju został wygnany z serwisu, może wyciągnie z tego odpowiedni wniosek że złodziejstwo nigdzie nie jest mile widziane a i dla innych będzie to przestrogą.

Nie ingerujemy w sprawy nas niedotyczące, ale tutaj sytuacja wydaje się być dość jasna, dlatego użytkownik Nju został zbanowany. oczywiście, jeżeli sprawa zmieni obrót i pojawią się jakieś nowe wątki w tej sprawie - będziemy na bieżąco się dostosowywać Smile

Nie rozumiem dlaczego blokujecie konta osobom które coś zawinili na tym Forum, jak ja napisze na forum że ten i ten mnie oszukał to zablokujecie konta.
Nie polecam tego serwisu ponieważ:
posiadają Multikonta na Tym forum i piszą że wypłaty doszły.
nie wypłacają pieniędzy, tylko piszą że leady pochodzą ze źródła niezgodnego z regulaminem.
NIE REJESTRUJCIE SIĘ TAM BO WYKRADAJĄ LOGINY I HASŁA, POTEM SIĘ DZIWICIE ŻE NUMER KONTA W INNYM SERWISIE ZOSTAŁ PODMIENIONY.

I jak subaureon, podoba się moja opinia?



Taa.. tu są Twoje wypłaty Wink
Zarobiłeś tyle, że nic tylko mielibyśmy Cię okradać Lol



[Obrazek: wyplaty.jpg]

(12-09-2014 09:33)Hybrid1990 napisał(a):  
(12-09-2014 07:18)Mariush napisał(a):  Nie rozumiem dlaczego blokujecie konta osobom które coś zawinili na tym Forum, jak ja napisze na forum że ten i ten mnie oszukał to zablokujecie konta.
Nie polecam tego serwisu ponieważ:
posiadają Multikonta na Tym forum i piszą że wypłaty doszły.
nie wypłacają pieniędzy, tylko piszą że leady pochodzą ze źródła niezgodnego z regulaminem.
NIE REJESTRUJCIE SIĘ TAM BO WYKRADAJĄ LOGINY I HASŁA, POTEM SIĘ DZIWICIE ŻE NUMER KONTA W INNYM SERWISIE ZOSTAŁ PODMIENIONY.

I jak subaureon, podoba się moja opinia?

cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy
nikt ci tu nie będzie wierzył oszuście w twoje kłamliwe opinie które napisałeś z frustracji że zostałeś zbanowany również w aureonsubie. Pamiętam co pisałeś przy swoich dowodach wypłat z aureona że jacy to oni są uczciwi, strasznie ich wychwalałeś i wszystkim polecałeś a teraz plujesz jadem z zemsty.
Mieli pełne prawo cię zbanować bo mają tutaj swój temat i pokazują że nie są tu tylko w roli pijawki ale obchodzą ich sprawy forum dzięki któremu zyskują nowych klientów. Poza tym zostałeś przez nich ostrzeżony żebyś wyjaśnił sytuację ale olałeś ich. Nawet chyba dali ci szansę żebyś uregulował dług i tym samym wrócił do serwisu ale widzę że nie zamierzasz skorzystać bo jesteś całkowicie pozbawiony honoru. Tym bardziej będę miał przyjemność załatwienia sprawy z tobą tam gdzie trzeba.


Hybrid1990 - Inny adres ma na potwierdzeniu, które mi wysłałeś na PW a inny adres ma u nas w panelu Wink

Przy okazji:

nasz dostawca ma problemy techniczne i pracują nad przywróceniem serwisu do pełnej funkcjonalności - my w tym czasie przygotowujemy drugi serwer, który będzie zapasowy w takim przypadku (nie spodziewaliśmy się awarii u naszego usługodawcy - do tej pory były podobno bardzo bardzo rzadkie.)
Przepraszamy za niedogodności - poinformujemy Was jak już wszystko będzie działało na tip-top.



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Hybrid1990 - 12-09-2014 11:17

del


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - piotrekprorok - 12-09-2014 11:46

(12-09-2014 09:33)Hybrid1990 napisał(a):  i pokazują że nie są tu tylko w roli pijawki ale obchodzą ich sprawy forum

Hybrid1990 nie rozpędzałbym się tak Smile nie przesadzajmy Smile

[Obrazek: wjvngk.jpg]