Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zielarz - 24-08-2014 22:20

Jak jest u was z wypłatami?
Realizujecie większe wypłaty od ręki? takie powyzej tysiąca?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 25-08-2014 10:24

(24-08-2014 22:20)Zielarz napisał(a):  Jak jest u was z wypłatami?
Realizujecie większe wypłaty od ręki? takie powyzej tysiąca?

Wypłaty są realizowane do 24 godzin , nawet jeśli jest to kilka tysięcy.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zielarz - 25-08-2014 12:29

Ok w takim razie jestem zainteresowany współpracą z wami Smile
Tyle że nie po takiej stawce

Jestem w stanie wygenerować kilkadziesiąt leadów dziennie.
prosze o kontakt PW lub e-mail [email protected]


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zielarz - 25-08-2014 14:47

aureonsub
powiedz mi co się dzieje przed chwilą miałem 19 leadów. Nale wszystkie leady znikły i wyskoczył 1 lead.
mam nadzieje że wszystko wróci do normy.

PS. Podrzucam link do swojego dziennika zarobków w aureonsub

http://zarabiam.com/Temat-Zielarz-Dziennik-Pracy-Aureon-SUB-CEL-5-TYS-w-2-tygodnie-96820


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 25-08-2014 16:37

(25-08-2014 14:47)Zielarz napisał(a):  aureonsub
powiedz mi co się dzieje przed chwilą miałem 19 leadów. Nale wszystkie leady znikły i wyskoczył 1 lead.
mam nadzieje że wszystko wróci do normy.

PS. Podrzucam link do swojego dziennika zarobków w aureonsub

http://zarabiam.com/Temat-Zielarz-Dziennik-Pracy-Aureon-SUB-CEL-5-TYS-w-2-tygodnie-96820

Jak już wiesz, wróciło wszystko do normy Wink
Będziemy na bieżąco śledzić ten dziennik Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-08-2014 02:57

(25-08-2014 16:37)aureonsub napisał(a):  
(25-08-2014 14:47)Zielarz napisał(a):  aureonsub
powiedz mi co się dzieje przed chwilą miałem 19 leadów. Nale wszystkie leady znikły i wyskoczył 1 lead.
mam nadzieje że wszystko wróci do normy.

PS. Podrzucam link do swojego dziennika zarobków w aureonsub

http://zarabiam.com/Temat-Zielarz-Dziennik-Pracy-Aureon-SUB-CEL-5-TYS-w-2-tygodnie-96820

Jak już wiesz, wróciło wszystko do normy Wink
Będziemy na bieżąco śledzić ten dziennik Smile

Widzę Zielarz że administracja ma jakiś nieopisany problem wobec Ciebie,że Cię zbanowali. Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - piotrekprorok - 26-08-2014 11:58

Jak jeden użytkownik słusznie zauważył, ładne macie podejście do forum dzięki któremu istniejecie (bo to dzięki temu forum macie większość partnerów).

[Obrazek: wjvngk.jpg]

Poziom jaki prezentujecie jest co najmniej śmieszny.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-08-2014 12:04

(26-08-2014 11:58)piotrekprorok napisał(a):  Jak jeden użytkownik słusznie zauważył, ładne macie podejście do forum dzięki któremu istniejecie (bo to dzięki temu forum macie większość partnerów).

[Obrazek: wjvngk.jpg]

Poziom jaki prezentujecie jest co najmniej śmieszny.

Przepraszam jeśli tak to zostało odebrane, nie chodziło o to , że forum jest gówniane jako takie. Chodziło o to by się nie przejmował tą sytuacją związaną z forum - tak jakbym powiedział do kogoś "znowu coś w pracy Ci nie poszło - nie przejmuj się tą gównianą/pieprzona pracą". (gówniana jest skala problemu - bo nie ma się czym przejmować i wszystko można wyjaśnić)
Faktem jednak jest, że można to odebrać tak jak o tym piszesz za co bardzo przepraszam, mimo że nie to miałem na myśli Smile

(była 4 w nocy - zmęczenie sprawiło, że użyłem naprawdę niefortunnego zestawienia słów - raz jeszcze przepraszam wszystkich urażonych. Nie traktowałbym tego forum w ten sposób bo przyznaję Ci rację - duża - ponad 20% częstotliwość odwiedzin jest własnie z tego forum za co chcę podziękować wszystkim. Ty bardziej publicznie i otwarcie bym tego nie robił - a czat w panelu gdzie wielu jest obserwatorów z pewnością jest takim miejscem - było by to co najmniej głupie z mojej strony )


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - notentego - 26-08-2014 12:21

Powinniście stąd na kopach wylecieć...


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - szczygielek - 26-08-2014 12:24

no niestety, rozmowa na czacie nie wyglądała zbyt profesjonalnie smutny