Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - rBartek - 12-08-2014 18:51

Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy jak będzie w praktyce Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 20-08-2014 22:43

Witamy po chwili nieobecności - nie próżnowaliśmy !

Przygotowaliśmy dla Was dwa nowe programy:
  • Doładowanie 50zł do telefonu
  • Bilety do kina dla 4 osób

W panelu znajdziecie także czat - dla wszystkich użytkowników - testujemy już jednak dodatek do czatu - prywatne rozmowy między użytkownikami ! Wink

Zapraszamy do korzystania ! Zobaczcie sami !

Huh


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - JustinTime - 21-08-2014 01:27

rBartek dlaczego mam wrażenie że współpracujesz z administracją i w niej jesteś? bezsensowne posty tylko żeby pobić temat i narobić spamu. Nie wierze w wypłacalność póki co, bo co to jest 4 albo 12 zł... Jak ktoś zarobi i wypłaci chociaż te 100 zł(ktoś inny niż rBartek) to proszę o screena. Ja wstrzymam się z przetestowaniem serwisu aż będzie bardziej profesjonalny, bo póki co to widzę że to jakiś konkurs kto znajdzie więcej bugów, a ich jest zapewne mnóstwo Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 08:45

(21-08-2014 01:27)JustinTime napisał(a):  rBartek dlaczego mam wrażenie że współpracujesz z administracją i w niej jesteś? bezsensowne posty tylko żeby pobić temat i narobić spamu. Nie wierze w wypłacalność póki co, bo co to jest 4 albo 12 zł... Jak ktoś zarobi i wypłaci chociaż te 100 zł(ktoś inny niż rBartek) to proszę o screena. Ja wstrzymam się z przetestowaniem serwisu aż będzie bardziej profesjonalny, bo póki co to widzę że to jakiś konkurs kto znajdzie więcej bugów, a ich jest zapewne mnóstwo Smile

Witam Smile
Masz rację - masz wrażenie - nie znamy osobiście użytkownika rBartek.
Mamy wielu użytkowników, którym już wypłacaliśmy większe kwoty.
Tak - nagradzamy użytkowników za znajdowanie błędów i to jest normalne w każdym profesjonalnym serwisie, a jeśli uważasz, że jest ich mnóstwo to podaj jakikolwiek bo bezsensowne posty żeby podbić temat i narobić spamu - póki co piszesz na razie Ty.

Pozdrawiam Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - bec2 - 21-08-2014 09:06

wasza strona sie nie wczytuje


Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - DzejkobPL - 21-08-2014 09:08

(21-08-2014 09:06)bec2 napisał(a):  wasza strona sie nie wczytuje
Pewnie ataki ddos Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 09:16

(21-08-2014 09:06)bec2 napisał(a):  wasza strona sie nie wczytuje

Strona działa prawidłowo.
W wyniku ataków zablokowaliśmy kilkadziesiąt adresów IP
Proszę o podanie adresu IP np. z http://www.whatsmyip.org/
Sprawdzimy to w systemie Smile

(Może być kłopot z łączeniem się ze stroną z Chin czy Tajwanu, dlatego też takich użytkowników prosimy o kontakt jeśli nie mogą się połączyć)


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - bec2 - 21-08-2014 09:21

nie bede publicznie podawal swojego ip, a wiadomosci wysylac mi sie nie chce, trudno straciliscie usera i mozliwe, ze kilku wiecej


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Nju - 21-08-2014 09:22

Chyba mnie zablokowaliście Tongue IP: 37.31.20.132


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 09:24

Nju: Za darmo napewno nie TongueTongue Aueron, załóżmy zarobie dzisiaj 50 zł, zlecę wypłatę, kiedy ją dostanę?