Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? (/Temat-BUKMACHERKA-pewniaki-kurs-31-to-mozliwe-95186)

Strony: 1 2


[BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - szczygielek - 01-08-2014 17:36

Witam, napotkałem się na FB, z tym oto fanpage: https://www.facebook.com/pages/Ustawione-100-Pewne-Mecze/816026591743675?ref=ts&fref=ts , gdzie administratorzy oferują za kwotę 100 - 200zł pewny typ bukmacherski o baaardzo wysokich kursach, typy jakie twierdzą, że dają to dokładny wynik na mecze niższej ligi. Teraz pytanie czy to możliwe, czy poprostu szwindel?

Jeśli ktos korzystał to proszę o opinie, a jeśli ktoś ma zamiar to może zrobimy jakąś zrzutke na początek, żęby zweryfikować sprzedającego?


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Scoobyx - 01-08-2014 18:00

Może i jest to prawdziwe, jednak uważał bym na tego typu typy, ponieważ jeśli zaczyna się dochodzenie, to konsekwencje ponoszą wszyscy. Zarówno osoby sprzedające te kursy, jak i obstawiający.


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Admine - 01-08-2014 18:10

Jak nie masz na co wydać kasy to możesz komuś dać (tzn. im) Wink

Niech ci pokażą na live tą ich historię. Zobaczysz, że się nie zgodzą. Resztę zostawiam dla ciebie Wink


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - szczygielek - 01-08-2014 18:10

raczej nie chodzi mi o późniejsze konsekwencje, każdy ma sposoby na takie granie Wink ale bardziej o prawdziwość tejże stronki...


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Octopus - 01-08-2014 18:57

(01-08-2014 17:36)szczygielek napisał(a):  Witam, napotkałem się na FB, z tym oto fanpage: https://www.facebook.com/pages/Ustawione-100-Pewne-Mecze/816026591743675?ref=ts&fref=ts , gdzie administratorzy oferują za kwotę 100 - 200zł pewny typ bukmacherski o baaardzo wysokich kursach, typy jakie twierdzą, że dają to dokładny wynik na mecze niższej ligi. Teraz pytanie czy to możliwe, czy poprostu szwindel?

Jeśli ktos korzystał to proszę o opinie, a jeśli ktoś ma zamiar to może zrobimy jakąś zrzutke na początek, żęby zweryfikować sprzedającego?

Zastanawia mnie kilka rzeczy:
1. Czemu nie ma komentarzy ?
2. Czemu jest druga taka sama strona.
3. Jaka jest szansa, że trafią taki kurs... Wink


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - xavi512 - 02-08-2014 09:08

Nie warto inwestować w coś takiego, raz zrobiliśmy z zrzutę facebookowe typy, wyszło coś koło 10zł na osobę. Może z połowa typów wchodziła, możne nawet mniej. Więc i tak wychodziło na 0, a nawet na minus. Najlepiej stawiać samemu, nie będzie się mieć pretensji do kogoś jak nie wejdzie.


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Kede - 02-08-2014 11:18

W zasadzie nie wiem bo żadnych komentarzy nie ma na tej stronie. Nawet jakby były nie przychylne komentarze to wiadomo, że od razu byłyby usuwane.

edit;
Pierwsze 3 mecze po starcie fanpage były podane a tylko do jednego dodany screen z wygranej. Może tamte 2 nie weszły? Wink


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Melex - 02-08-2014 11:23

Jakby było 100% ustawiony każdy mecz to każdy by wchodził. Czysta loteria.


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Kurus92 - 02-08-2014 11:27

Nie,nie jest to prawdziwy profil.Nikt normalny nie sprzedaje tego typu meczy przez ,,fejsa" to jest po pierwsze.Po drugie jest kilkaset takich profili i to zwykli naciągacze.Po trzecie to nikt by nie sprzedawał tych meczy,bo by się szybko rozeszła ,,nowina" i bukmacherzy by poblokowali kursy albo obniżyli je na tyle niekorzystnie,że nie opłacałoby się ich stawiać.


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Kede - 02-08-2014 11:31

(02-08-2014 11:27)Kurus92 napisał(a):  Nie,nie jest to prawdziwy profil.Nikt normalny nie sprzedaje tego typu meczy przez ,,fejsa" to jest po pierwsze
To fakt, ale to jest Polska Dodgy

Dobra nie ma co się oszukiwać, że to nie jest fake. Ale myślę, że każdy chciałby mieć dojście to jakichś fixów Wink

http://natemat.pl/84373,kup-wynik-ustawionego-meczu-a-u-bukmachera-zarobisz-fortune-jak-hazardzisci-nabieraja-sie-na-handel-pewniakami