Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Shadax - Zbieram na monitor :p - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy Shadax - Zbieram na monitor :p (/Temat-Dziennik-pracy-Shadax-Zbieram-na-monitor-p-95141)



Dziennik pracy Shadax - Zbieram na monitor :p - olekn1 - 31-07-2014 21:12

Siemka, jest to mój pierwszy dziennik pracy, w dodatku pisane z telefony, jutro wszystko będzie ładne i estetyczne Wink

Cel: 2000 zł do końca wakacji
Na czym zarabiam?

PaidVerts:
- 50.000 BAP
- 3 Dolary Sad
(Raczej na tym nie zarobię, wolę tam re-inwestować hajs)

Próbowałem wszystkiego, od sposobu Szamana, który sprzedaje po sub sms i mspartners, no i niestety nie ogarniam trochę takich metod ;p


Mam też fp z paroma lajkami, ale nie idzie na tym zarobić Undecided


Znalazłem dobry pomysł, praca lekka, 20 zł za jedną rzecz, sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a nawet nie zacząłem tego robić Big Grin

Jak myślicie, osiągnę cel?
!!!Piszcie komentarze!!!


Czyli co, ogólny cel:
0zł na 2000zł


RE: Dziennik pracy Shadax - Czy kupię wymarzonego IPhone 5S? (Nie wymarzony, ale tani xd) - erykziele12 - 31-07-2014 21:23

Jak nie weźmiesz sie za sub sms to bida, tydzień dla laika to troche mało czasu. Musisz przygotować pare kąt na fb do ktorych musisz kupić startery i zweryfikować, odstoją 2 dni, potem dodajesz grupy i spamujesz pare razy dziennie na konto. Raczej będzie ciężko jak nie ogarniesz zaplecza Wink


RE: Dziennik pracy Shadax - Czy kupię wymarzonego IPhone 5S? (Nie wymarzony, ale tani xd) - olekn1 - 31-07-2014 21:29

(31-07-2014 21:23)erykziele12 napisał(a):  Jak nie weźmiesz sie za sub sms to bida, tydzień dla laika to troche mało czasu. Musisz przygotować pare kąt na fb do ktorych musisz kupić startery i zweryfikować, odstoją 2 dni, potem dodajesz grupy i spamujesz pare razy dziennie na konto. Raczej będzie ciężko jak nie ogarniesz zaplecza Wink

Ok, pójdę w tym kierunku, a napisz mi jeszcze o jakiej tematyce zbierać grupy najlepiej?


RE: Dziennik pracy Shadax - Czy kupię wymarzonego IPhone 5S? (Nie wymarzony, ale tani xd) - notentego - 31-07-2014 21:53

Gimbusiarskie takie jak "ask.fm" "twitter polska" "kwiatanators" itp.


RE: Dziennik pracy Shadax - Czy kupię wymarzonego IPhone 5S? (Nie wymarzony, ale tani xd) - erykziele12 - 31-07-2014 22:21

Poznajmy się, znajomi itp...
Na forum jest poradnik do sub sms jak dodawać grupy i ogólnie się za to wziąć, polecam Wink


RE: Dziennik pracy Shadax - Czy kupię wymarzonego IPhone 5S? - D.ave - 31-07-2014 22:26

(31-07-2014 21:23)erykziele12 napisał(a):  Musisz przygotować pare kąt na fb


O jaki kąt Ci dokładniej chodzi ? Kąt ostry, prosty, rozwarty, półpełny ,pełny?


500 zł to sporo kasy do zarobienia w tydzień dla lajka Wink. Ale powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy Shadax - Czy kupię wymarzonego IPhone 5S? (Nie wymarzony, ale tani xd) - olekn1 - 31-07-2014 22:42

DEL


RE: Dziennik pracy Shadax - Zbieram na monitor :p - olekn1 - 03-08-2014 10:05

Aktualizowałem trochę post, niedługo pierwsze zarobki


RE: Dziennik pracy Shadax - Zbieram na monitor :p - notentego - 03-08-2014 11:29

Nawet na miniaturowym fp można zarobić Smile


Dziennik pracy Shadax - Zbieram na monitor :p - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.