Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts Bot --- PV Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts Bot --- PV Bot (/Temat-PaidVerts-Bot-PV-Bot-95123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Blackers - 10-08-2014 10:24

A ja mam o taki błąd przy próbie uruchomienia ;o pomoże ktoś, lub miał podobnie?
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


Odp: RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Miciu - 10-08-2014 10:28

(10-08-2014 10:24)Blackers napisał(a):  A ja mam o taki błąd przy próbie uruchomienia ;o pomoże ktoś, lub miał podobnie?
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
Sprawdź czy firewall blokuje tego bota.

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Blackers - 10-08-2014 10:40

(10-08-2014 10:28)Miciu napisał(a):  
(10-08-2014 10:24)Blackers napisał(a):  A ja mam o taki błąd przy próbie uruchomienia ;o pomoże ktoś, lub miał podobnie?
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
Sprawdź czy firewall blokuje tego bota.

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


mam dodane do wyjątków i dalej nic ;<


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - poczmail - 10-08-2014 10:56

To nie kwestia zapory, tylko jakiegoś wewnętrznego błędu. Usuń folder z zainstalowanym botem, ściągnij i zainstaluj go jeszcze raz, powinno pomóc.


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Blackers - 10-08-2014 12:05

(10-08-2014 10:56)poczmail napisał(a):  To nie kwestia zapory, tylko jakiegoś wewnętrznego błędu. Usuń folder z zainstalowanym botem, ściągnij i zainstaluj go jeszcze raz, powinno pomóc.



Niestety i to nie pomaga, wyłączyłem juz antywirus i inne możliwe programy co mogłyby blokować i dalej to samo.


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - olekn1 - 10-08-2014 12:41

Mam pytanie, bo wcześniej program był zablokowany w prawym dolnym rogu ekranu, a teraz można go przesuwać, dałoby radę dodać opcję, żeby znowu było zablokowane okno?


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Barthez - 10-08-2014 18:34

(10-08-2014 12:41)olekn1 napisał(a):  Mam pytanie, bo wcześniej program był zablokowany w prawym dolnym rogu ekranu, a teraz można go przesuwać, dałoby radę dodać opcję, żeby znowu było zablokowane okno?

Właśnie znów inne osoby chciały aby był odblokowany Jerk dlatego zostało to zmienione. Ale widzę, że opinie są różne to taka opcja zostanie w najbliższym czasie wprowadzona chociaż uważamy, że trochę zbędna bo przecież jak się przesunie to zawsze można go dać z powrotem w dolny prawy róg, ale dodać taką opcję to nie problem Smile

Do Blackers'a już odpisałem na PW, dziwna sprawa trochę i nie bardzo wiem jak mu pomóc bo wygląda ewidentnie jakby nie miał połączenia z internetem(co jest nie prawdą). Stawiam że jakiś firewall/antywirus ew. jego połączenia przechodzą przez jakieś proxy i źle zwracają źródło PaidVertsa.


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - olekn1 - 10-08-2014 20:04

(10-08-2014 18:34)Barthez napisał(a):  
(10-08-2014 12:41)olekn1 napisał(a):  Mam pytanie, bo wcześniej program był zablokowany w prawym dolnym rogu ekranu, a teraz można go przesuwać, dałoby radę dodać opcję, żeby znowu było zablokowane okno?

Właśnie znów inne osoby chciały aby był odblokowany Jerk dlatego zostało to zmienione. Ale widzę, że opinie są różne to taka opcja zostanie w najbliższym czasie wprowadzona chociaż uważamy, że trochę zbędna bo przecież jak się przesunie to zawsze można go dać z powrotem w dolny prawy róg, ale dodać taką opcję to nie problem Smile

Do Blackers'a już odpisałem na PW, dziwna sprawa trochę i nie bardzo wiem jak mu pomóc bo wygląda ewidentnie jakby nie miał połączenia z internetem(co jest nie prawdą). Stawiam że jakiś firewall/antywirus ew. jego połączenia przechodzą przez jakieś proxy i źle zwracają źródło PaidVertsa.

Mi przeszkadza to, że nie wyświetla mi się okno w samym rogu teraz, tylko tak z 1cm od tego rogu, ogólnie widziałem, w niektórych programach, taki jakby "magnes", że jak jest blisko ściany ekranu, to się przysuwał do niego Tongue


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Koja - 10-08-2014 21:25

Mam identyczny problem jak u Blockers'a. Instalowałem na nowo, wyłączałem antywirusa, dodałem wyjątek do zapory, a program jak nie działał tak nie działa. Jest już jakieś rozwiązanie ?
Juz wszystko działa Smile


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Barthez - 10-08-2014 22:45

// NVM to nie porty tylko problem DNS'ów.