Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts Bot --- PV Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts Bot --- PV Bot (/Temat-PaidVerts-Bot-PV-Bot-95123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Barthez - 04-08-2014 19:00

(04-08-2014 11:45)morawcik napisał(a):  Będzie wersja dla linuxa?

Raczej nie przewidujemy tego. W ogóle nie siedzimy w unixowym klimacie.

Jak potestuje to później poleci prawdopodobnie update z kupowaniem micro ads Smile

//Update poleciał. Dodana opcja kupowania Micro Ad packów (w settings). Kupuje on automatycznie Ad Packi jeśli są dostepnę (wystarczająca ilość bap, nie przekroczono dziennego limitu (2 razy), oraz najważniejsze gdy nie ma się żadnych innych płatnych reklam! - PV tak wymusza)

//Update2: Poleciał kolejny update. Support dla DeathByCaptcha Smile Program jednak najpierw sprawdza w naszej bazie co zaoszczędzi zawsze kilka centów i dopiero jak u nas nie znajdzie/będzie zła to używa DBC. Chciałbym podziękować użytkownikowi cheaters24 za udostępnie nam konta wraz z wykupionym pakietem na DeathByCaptcha.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - olekn1 - 05-08-2014 11:30

Coś jest nie tak, od ostatniej aktualizacji bot się zresetował i ciągle jest "Checking for update" i po jakiś 2 minutach wywala błąd "... Check your internet connection ..." Nie wiem, neta mam dobrego, wszystko hula, resetowałem router tylko ten bot coś nie gra Undecided


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Barthez - 05-08-2014 11:47

(05-08-2014 11:30)olekn1 napisał(a):  Coś jest nie tak, od ostatniej aktualizacji bot się zresetował i ciągle jest "Checking for update" i po jakiś 2 minutach wywala błąd "... Check your internet connection ..." Nie wiem, neta mam dobrego, wszystko hula, resetowałem router tylko ten bot coś nie gra Undecided

Hm, ciekawa sprawa. Nam jak i kilku testerom normalnie działa updater. Możliwe że jest to wina Twojego DNS'a i nie tłumaczy adresu na adres naszego serwera, gdzie znajduje się update. Spróbuj w konsoli wpisać ipconfig /flushdns, może pomoże jakoś.

Jak nie pomoże załóż proszę ticketa na stronie a nie pisz w temacie bo będzie syf.

//PS. Mogły teraz być jakieś problemy z captchami i mogło nawet wywalić program. Optymalizowaliśmy bazę. Już powinno być OK.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - soszka2000 - 05-08-2014 11:59

Mi po update działa OK Idea


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - kciuk - 05-08-2014 12:08

PV znów ma jakieś problemy... Tyle zarabiają, a na dobry serwer ich nie stać. Porażka.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Barthez - 05-08-2014 12:20

(05-08-2014 12:08)kciuk napisał(a):  PV znów ma jakieś problemy... Tyle zarabiają, a na dobry serwer ich nie stać. Porażka.

Hmm nam na razie działa ok. Śmiga aż miło. Właśnie koło 100 reklam przeleciałem botem Lol Chociaż może zależy od dostawcy internetu i routingu do PV. Mam nadzieje, że nie będzie powtórki z niedzieli.

PS. Botem nabito już 7108 reklam Smile

//Poleciał update w którym dodano opcje notyfikacji dźwiękowej gdy trzeba wpisać captche. Można to uaktywnić w opcjach.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - wojtok89 - 05-08-2014 17:26

można się zapisać jeszcze


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - adex77 - 06-08-2014 13:40

zgłaszam się, jeśli jeszcze można Undecided


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Knight97 - 06-08-2014 13:47

Zgłaszam się, jak się jakieś miejsce zwolni Smile


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Dexper - 06-08-2014 19:51

Jeżeli można to również się zgłasza.