Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przedłużenie domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Przedłużenie domeny (/Temat-Przedluzenie-domeny-95067)



Przedłużenie domeny - Fajka - 30-07-2014 15:01

Mam domenę, której w sumie nie wykorzystałem jak trzeba. Ale chciałbym ją dalej mieć. Czy jeżeli domena wygaśnie, a nikt jej nie kupi (raczej nie jest jakaś powalająca, żeby rzuciło się na nią stado maniaków) będę mógł ją wykupić od nowa po niższej cenie aniżeli przedłużenie? Czy gdzieś jest jakiś haczyk? Stronka wtedy padnie na te kilka dni, rozumiem?


RE: Przedłużenie domeny - karolek22210 - 30-07-2014 15:11

Domena się wyłączy jakby jej nigdy nie było. Będzie można ją przedłużyć nie wiem czy po niższej cenie, jeżeli już ją raz wykupiłeś, bo to zależy od usługodawcy czy ma taką możliwość, że przedłużanie domeny będzie u niego np: 10% tańsze. Znałem parę serwisów, że przedłużenie strony nawet o -40% zniżali dla stałych klientów Smile


RE: Przedłużenie domeny - bcclicks - 30-07-2014 17:15

Chyba ze wskoczy na parking i pewnie po domenie.
Tak to jest jak ktoś żydzi na zakupie i bierze za 0 pln a później odnowienie za 120 facepalm


RE: Przedłużenie domeny - WeberHost.pl - 30-07-2014 18:22

Moim zdaniem promocja domen w firmach nie jest zbyt sensowna jeśli ktoś startuje z projektem na lata, ponieważ odnowienia wychodzą drożej niż podczas zakupu domeny i jej późniejszego odnowienia, oczywiście w nie każdej firmie tak jest, ale zdarzają się często takie sytuacje.


RE: Przedłużenie domeny - linoskoczek - 30-07-2014 19:03

Jak nie opłacisz, to 14 dni Twoja strona nie będzie działała. Po tych 14 dniach będziesz miał szansę przechwycić swoją domenę np. poprzez aftermarket.pl, ale nie masz 100% gwarancji, że to się uda.


RE: Przedłużenie domeny - abelabel2 - 30-07-2014 19:09

tak jak linoskoczek. Zazwyczaj takie domeny są przechwytywane od razu.


RE: Przedłużenie domeny - GoodLecki - 31-07-2014 15:59

Zależy jaka to domena , po uwolnieniu w zwykłej cenie możesz kupić, twoja strona po takim zabiegu zaczyna od początku prawie. Istnieje jeszcze możliwosć założenia opcji ok 30zł, wtedy po jej uwolnieniu masz pierwszenstwo jej rejestracji.