Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki (/Temat-Facebook-Zakladanie-konta-by-mikiniki-95042)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 30-07-2014 09:06

Opis : Cześć Smile
Chciałem Wam pokazać jak w wmiarę prosty sposób założyć fake konto na Facebooku.
OK. Więc zaczynamy.
Co potrzebujemy ? Hmm... Chyba nic, wystarczy nas system Win 7,8 ip..
Wchodzimy w : Panel sterowania > Dodaj lub usuń konta użytkowników.
Tworzymy nowe konto ( ważne żeby miało rolę Admina, nie Gościa )
Następnie wylogowujemy się z tego konta co obecnie na nim siedzimy i logujemy na to nowo założone.
Czekamy 1-2min. Dobrze by było mieć do takiego myku internet LTE lub od jakiegoś operatora, wtedy podczas zakładania widzi nasze IP w zupełnie
innym mieście niż przebywamy. Muszę tutaj też nadmienić że przy każdym logowaniu do takiej sieci mamy inne IP. Sądzę że jest to najlepsze rozwiązanie
do zakładania fake kont. OK. Zakładamy maila, wiadomo. najlepiej gdzieś na Gmailu, Wp, Interii. Nie jakieś 10minutemail.
Zakładamy konto na jakieś rzadkie nazwisko. Których jest mało w Polsce. Np. Dupkowska, Zgrzytojajeczna.
Gdy już mamy takie konto, warto je potwierdzić SMS > Ustawienia > Bezpieczeństwo > Zatwierdzanie logowania.
Dodajemy w pierwszy dzień około 100 znajomych i 10 grup. Nic nie spamujemy w tym czasie. I tak około 3 dni. Potem heja.
Osobiście założyłem już takich kont kilkadziesiąt. I może 2-3 zostały poddane weryfikacji na dowód.
Dodam jeszcze że zakładamy tylko jedno konto na jedną przeglądarkę, czyli na tym nowym użytkowniku mamy przykładowo 3 przeglądarki, to zakładamy
tylko 3 konta. Wiadomo, można mieć użytkowników na jednym systemie ile się chce. Więc pole do popisu jest.
Polecam też zainwestować też w modem na karty sim, na allegro około 100zł. No chyba że ktoś ma router w telefonie, to nic nie inwestuje.
Myślę że ten sposób okaże się pomocny. Korzystam z kiego już jakieś 2 miesiące i wszystko OK.
Nie widziałem jeszcze takiej metody, więc postanowiłem się podzielić.
I nie zapomnijcie. Jedno konto = Jedna przeglądarka. Warto też od czasu do czasu zmieniać rozdzielczość ekranu, na tych nowych kontach.
Myślę że choć troszku mnie zrozumieliście, jeżeli coś będzie nie jasne, służę pomocą w komentarzach.
Pozdrawiam Smile


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Qwik - 30-07-2014 09:08

Nie rozumiem sensu zakładania nowego użytkownika na windowsie.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 30-07-2014 09:16

(30-07-2014 09:08)Qwik napisał(a):  Nie rozumiem sensu zakładania nowego użytkownika na windowsie.

To tak jak byś kupił nowego laptopa z czystym systemem.
Próbowałem wcześniej wszystkich metod, user agenty, VB itp... Ta metoda okazała się najlepsza i najtrwalsza Smile


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - ZexKox - 30-07-2014 10:52

Zamiast tworzenia nowego konta lub kont w systemie. Można również zainstalować nowy system na wirtualnej maszynie. Co prawda jest z tym trochę więcej roboty, ale efekt jest ten sam.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 30-07-2014 11:02

(30-07-2014 10:52)ZexKox napisał(a):  Zamiast tworzenia nowego konta lub kont w systemie. Można również zainstalować nowy system na wirtualnej maszynie. Co prawda jest z tym trochę więcej roboty, ale efekt jest ten sam.

Tak, dokładnie, tylko to zajmuje co najmniej 10x więcej czasu niż opisywane przeze mnie metoda. Dodatkowo wielokrotnie częściej mi blokowali konta przy VB.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mysc - 30-07-2014 11:10

Moim zdaniem trochę za dużo kombinowania. Przy dodawaniu 10 grup i 100 znajomych pierwszego dnia , bynajmniej mi, wlatuje blokada czasowa na te działania.

Mi wystarcza sposób zakładania konta w nowej karcie icognito (podczas gdy w przegladarce nie ma kompletnie zadnych cookies z facebooka, tzn nie wchodzę na fejsa w ogole ;p). Przy każdym nowym koncie, bądz przelogowaniu otwieram nowa karte incognito i recznie wpisuje "facebook.com". Mam 11 kont, loguje na nie każdego dnia (w prawdzie dopiero od tygodnia) i nie ma żadnych problemów.

Co do zmiany IP, to co mająpowiedziec ludzie z inetrnetem kablowym, gdzie całe osiedla czy tez mniejsz amiasteczka maja takie samo IP ? Mysle, ze o IP tu nie chodzi, a głównie o cookies. Poprawcie mnie prosze jeśli się mylę Wink


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - toonwie - 30-07-2014 11:49

a czy za masowe dołączanie do grup można dostać bana?


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Admine - 30-07-2014 12:04

Raczej tak, możesz dostać blokadę na dołączanie do nich Wink

Nie raczej a na pewno Tongue


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 30-07-2014 12:15

(30-07-2014 11:49)toonwie napisał(a):  a czy za masowe dołączanie do grup można dostać bana?

Oczywiście, trzeba robić to z umiarem. Polecam najpierw dodawać stopniowo grupy / znajomych - potem to wykorzystać..


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - toonwie - 30-07-2014 12:26

a ile tak dziennie polecasz?