Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta fb - ile zapłacić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Konta fb - ile zapłacić? (/Temat-Konta-fb-ile-zaplacic-94957)



Konta fb - ile zapłacić? - Stalmer - 28-07-2014 14:44

Witam !
Nie specjalnie jestem wtajemniczony w ceny kont Fb i mam do was pytanie.
Ile +/- kosztuje konto facebook ze stażem 2 msc, zweryfikowanym nr telefonu, mailem i z około 120 znajomych ?
Wiem, że cięzko dokładnie określić ile, ale może ktoś pomoże ile mniej, więcej kosztuje takie konto.

Jeszcze jedno pytanko: Jak może zachować się to konto gdy dotychczas logowało się na nie tylko z polskiego ip a nagle ktoś zaloguje się z usa ?

Pozdrawiam, wszelką pomoc będę nagradzać + impreza


RE: Konta fb - ile zapłacić? - Kurus92 - 28-07-2014 14:48

Jeśli był w miarę na nim ruch,zdjęcia miały jakieś lajki,wcześniej nie było żadnego spamu z niego puszczane to 7-9 zł weźmiesz Wink Jeśli chodzi o ip nie powinno być problemu Wink


RE: Konta fb - ile zapłacić? - mikiniki - 28-07-2014 15:04

Około 5-10zł, zależy jak się cenisz i komu sprzedajesz Smile
W najgorszym wypadku może się taka transakcja zakończyć weryfikacją na dowód osobisty, lub poproszeniem o logowanie z poprzedniej przeglądarki. Może też wyskoczyć weryfikacja po znajomych. Lub nic nie wyskoczy i można korzystać.
Najlepiej w przypadku takich kont ( kupionych ) logować się z nowej przeglądarki, z takiej co jeszcze nigdy się nie logowałeś.