Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dogry,pl - graj w gry i zarabiaj !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dogry,pl - graj w gry i zarabiaj !!! (/Temat-Dogry-pl-graj-w-gry-i-zarabiaj-94922)



Dogry,pl - graj w gry i zarabiaj !!! - sewixp - 28-07-2014 01:54

Witam. Postaram się wam przybliżyć możliwości serwisu dogry.pl Wszystko polega na tym by grać w darmowe gry: Czasem przeglądarkowe, czasem trzeba je pobrać. Za każdą grę dostajemy punkty które możemy wymieniać na waluty premium takie jak np. Riot Points do gry League Of Legends! Wszystko jest po Polsku i przejrzyście, więc myślę, że nikt nie będzie miał problemu. Można również wypełniać ankiety itp. , ale granie przynosi więcej frajdy i punktów Smile Gier jest tyle, że naprawdę nie szybko się to wam znudzi Smile Są też do każdej gry osobne fora, gdzie możecie zadawać pytania lub odpowiadać innym graczom- oczywiście wszystko jest punktowane! Kolejną metodą zbierania pkt jest ocenianie screenów z gier lub samemu wrzucanie ich Smile Metod jest bardzo wiele więc nie pozostaje nic jak tylko brać się do zbierania punktów !!! Jeśli masz jakieś pytania pisz na PW.
Refflink: Refflink
Czysty link: Czysty link
To mój pierwszy post więc jeśli popełniłem jakiś błąd proszę mnie upomnieć Smile


RE: Dogry,pl - graj w gry i zarabiaj !!! - overlord25 - 28-07-2014 05:08

Usuń reflink masz za mało postówTongue


RE: Dogry,pl - graj w gry i zarabiaj !!! - Juhas - 28-07-2014 09:25

przecież to było 100 razy Jerk2


Dogry,pl - graj w gry i zarabiaj !!! - Coristo - 29-07-2014 06:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.