Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia (/Temat-Facebook-VIRAL-Skrypt-wiurosowe-udostepnienia-94920)

Strony: 1 2


Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - asmax1910 - 28-07-2014 00:22

1.Nazwa przedmiotu : Skrypt Facebook Viral
2.Opis przedmiotu : Pewnie widzieliście coś w stylu... "Zobacz jak bawią się nastolatki na wakacjach" czyli ktoś musi np przepisać kod, zamknąć okno na stronie, żeby dostał dostęp do czegoś. Wtedy automatycznie się mu to udostępnia na tablicy, a on nawet o tym nie wie. Wystarczy jedna seria spamu, a w ciagu kilku godzin informacja dotrze do kilkunastu tysięcy osób. Można to wykorzystać w subach sms, shorte, itp
Skrypt został ulepszony. Po przepisaniu kodu / zamknięciu okna na udostępnionym zdjeciu oznaczeni są wszyscy znajomi. Każdy oznaczony znajomy po kliknięciu w zdjecie oznacza kolejnych znajomych itd.

3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : Forum lub GG 51329801
5.Cena : Pierwsze 5 szt - 50zł Kolejne - 70zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPall / Przelew


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - piotrekprorok - 28-07-2014 00:23

No bez przesady z tymi cenami ludzie.. Za kilka dni to po 2 zł będziecie sprzedawać..


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - amelinium22 - 28-07-2014 00:31

przeciez taka aplikacja nie przechodzi akceptacji Smile


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - asmax1910 - 28-07-2014 00:31

Cena jaką ustaliłem jest adekwatna do czasu jaki poświeciłem na napisanie skryptu.
za 2 zł nie mam zamiaru sprzedawać. a za 50zł sprzedaje pierwsze 5 szt skryptu Smile

(28-07-2014 00:31)amelinium22 napisał(a):  przeciez taka aplikacja nie przechodzi akceptacji Smile

tyle że to nie jest aplikacja Smile


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - kciuk - 28-07-2014 00:34

Mógłbyś przynajmniej sam wymyśleć tekst, a nie kserować ode mnie?! Teraz już wiecie kto wam kseruje teksty w grupach Smile


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - UmCyK - 28-07-2014 00:35

Co powiesz na to ? Smile

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-VIRAL-na-FB-94919


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - kciuk - 28-07-2014 00:39

Oj, Xeroboyu... Długo to Ty tak nie pociągniesz Wink A cene to daj niedługo 5zł i gówno wart będzie ten Viral bo pół ludzi go będzie miało i fejs bedzie za*ebany tym....


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - asmax1910 - 28-07-2014 00:40

(28-07-2014 00:34)kciuk napisał(a):  Mógłbyś przynajmniej sam wymyśleć tekst, a nie kserować ode mnie?! Teraz już wiecie kto wam kseruje teksty w grupach Smile

Kciuk ty jestes jakiś nienormalny.
Sam skopiowałeś tekst z forum. Był temat w którym koleżka szukał owego skryptu. Napisałem go i napisałem w tym temacie że mam ten skrypt.
Tekst który jest u mnie i u ciebie jest taki sam jak u koleżki który zlecił mi go napisanie Smile zaraz znajdę linka do dodam Smile


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - Zły_Szeląg - 28-07-2014 00:41

Nie komentuję ceny i tego skąd masz skrypt. Radzę tylko każdemu kupującemu zastanowić się czy osoba, która tydzień temu pytała co to jest autopilot >>KLIK<< będzie potrafiła wytłumaczyć wam jak skonfigurować i zainstalować skrytp Smile


RE: Facebook VIRAL Skrypt wiurosowe udostępnienia - kciuk - 28-07-2014 00:43

Dooobra! Czekam. Najwyraźniej ja się z koleżanką połączyłem telepatycznie... facepalm
Tylko nie wiem dlaczego dosłownie kilka minut po tym skserowałeś mój temat i dałeś cene o połowe niższą... Typowe zachowanie gimbazy, "a co, skseruje, może i ode mnie kupią". Yhh.. Bym Cie "loł"

(28-07-2014 00:41)Zły_Szeląg napisał(a):  Nie komentuję ceny i tego skąd masz skrypt. Radzę tylko każdemu kupującemu zastanowić się czy osoba, która tydzień temu pytała co to jest autopilot >>KLIK<< będzie potrafiła wytłumaczyć wam jak skonfigurować i zainstalować skrytp Smile

Dokładnie Zły..

Sorry za PPP