Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. (/Temat-Podstawy-zarabiania-w-programach-partnerskich-premium-SMS-94914)

Strony: 1 2 3


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - GWDiviner - 05-08-2014 22:16

Dlaczego nie zamieściłeś wzmianki o Freebizie?

Startowa stawka 4.5zl (niektóre programy maja po 6) a po jakiejs ilosci leadów mozna sie domagać o powiększenie stawki, dzisiaj mi podniesli z 4.5 do 6zl Smile


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - vertmar - 05-08-2014 23:12

pierwszy sms poszedł Smile
4 wyświetlenia - 1 sms Big Grin hmmm. znalazłem dobry sposób. wymagana znajomość html, iframe i pusta oferta z firesub ^^ dziękuje kolego :* jeśli uda mi się zarobić 30 leadów to obiecuję że za następne dodaje Ci 20zł paypal. dziękuje Smile


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Virrun120 - 08-08-2014 01:04

(05-08-2014 22:16)GWDiviner napisał(a):  Dlaczego nie zamieściłeś wzmianki o Freebizie?

Startowa stawka 4.5zl (niektóre programy maja po 6) a po jakiejs ilosci leadów mozna sie domagać o powiększenie stawki, dzisiaj mi podniesli z 4.5 do 6zl Smile

Nie znam tego serwisu, dlatego go nie opisałem. Z aktualnie zaprezentowanych serwisów na własnym doświadczeniu wiem, że są wypłacalni - co jest najważniejsze, nie tną leadów i są prowadzone przez zaufane, popularne firmy w Polsce w dziedzinie zarabiania. Nie wątpię w to, że Freebiz może być lepszym serwisem, branża również się powiększa. Niedawno pojawił się MyLead, czytałem już kilka zapowiedzi kolejnych serwisów, jednak ja aktualnie mam zamiar zostać przy aktualnych i jedynie je w swoim poradniku będę promował, do czasu aż nie wygasną. Może kiedyś zainteresuje się innym serwisem (i jak okaże się pewny pojawi się na liście), jak na obecny czas wystarcza mi co jest ... podsumowując jestem pewny, że sam nie umieściłbyś tu serwisu, którego nie znasz, od którego sam nie dostałeś wypłaty, czyż nie?


@vertmar Gratulacje! Trzymam kciuki za osiągniecie celu. Smile


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Toczak - 12-08-2014 23:12

Bardzo dobry poradnik Smile


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Na 5tyk - 13-08-2014 08:42

Dzięki za poradnik. Leci reputka Smile


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - nzvq - 13-08-2014 13:04

2 szybkie pytanka:
- co ile może jeden numer wysyłać sms w HotCash?
- da się zmienić nazwę pliku do pobrania w FireSub?
Pozdrawiam Wink

ps.szybko bo napalony chłopczyk sprawdzi stan konta Tongue


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Madara Uchiha - 13-08-2014 16:03

+ za wysiłek wpisany za napisanie poradnika aczkolwiek nic nie wniósł do mojego życia wszystkie te sposoby znałem wcześniej i korzystałem
Mam też inne sposoby, które aktualnie wykorzystuje i zarabiam ale nie będę się z nikim dzielił bo one są moje


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Cezary - 13-08-2014 17:03

Subskrypcje sms są dosyć ciężkie, ale z tym poradnikiem powinny pomóc wielu osobom ::


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - Virrun120 - 15-08-2014 21:55

(13-08-2014 13:04)nzvq napisał(a):  - da się zmienić nazwę pliku do pobrania w FireSub?

Nie, tylko ilość pobrań i wagę pliku. W hotcash możesz wgrać plik z własną niszą (może być fake) i udostępniać go ze stawką 9.50PLN. Smile

(13-08-2014 13:04)nzvq napisał(a):  - co ile może jeden numer wysyłać sms w HotCash?

Nie wiem.

Dziękuje za kolejne pozytywne opinie! Wink


RE: Podstawy zarabiania w programach partnerskich premium SMS. - soluffka - 24-08-2014 00:35

Na jakiej zasadzie ma działać spam na ASK'u? Wysyłamy do tych nastolatek pytanka i co w nich umieszczamy? Na przykładzie FireSub.pl - Nie ma tam żadnego kupowania lajków do aska ani nic w tym rodzaju :/