Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić 500zł w miesiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić 500zł w miesiąc. (/Temat-Jak-zarobic-500zl-w-miesiac-94903)



Jak zarobić 500zł w miesiąc. - VoreCC - 27-07-2014 18:58

Witajcie drodzy forumowicze!


Na wstępie uprzedzę, to pytanie zalicza się do grona głupich, zwłaszcza zadawane w takim gronie. Nie będę owijał w bawełnę- potrzebuję zarobić około 500 zł przez sierpień. Mój dotychczasowy sposób zarobku padł- PPI. Z konta w media-kings wypłaciłem ostatnie 150 zł, moje filmiki usunięte a nisze kiedyś wróżące świetlistą przyszłość poupadały do 0,5-1,5$ dziennie Undecided

Czego od was oczekuję, błąd, o co was proszę?

Na podstawie waszego doświadczenia pytam, o serwis/sposób na którym można uzyskać stały zarobek, coś co mógłbym robić (czasu mam teraz masę, są wakacje) aby chociażby ciężką pracą szybko to wbić. Wiem że całe forum jest o tym, ale potrzebuję czegoś sprawdzonego, broń Boże nie chcę być postrzegany jako pasożyt, bardziej jako desperat.

Z góry mówię- nie, pożyczka nie wchodzi w grę, mam 15 lat.. smutny


RE: Jak zarobić 500zł w miesiąc. - Driver - 27-07-2014 19:00

PPA - w miesiąc spokojnie na lajcie można zarobić 500zł


RE: Jak zarobić 500zł w miesiąc. - Zły_Szeląg - 27-07-2014 19:02

Suby sms. 500 zł w miesiąc to niecałe 20 zł dziennie, spokojnie do ogarnięcia nawet dla początkującego Big Grin


RE: Jak zarobić 500zł w miesiąc. - olekn1 - 27-07-2014 19:23

backoffice.anuntiomatic.com, link masz w mojej sygnaturze (ten goo.gl) Wink Jeżeli masz czasz siedzieć parę godzin dziennie to zarobisz od 100$ do 200$ Smile


RE: Jak zarobić 500zł w miesiąc. - Admin - 27-07-2014 19:31

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Jak zarobić 500zł w miesiąc. - Admin - 27-07-2014 19:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.