Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz zchodzi na psy?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz zchodzi na psy?? (/Temat-Lockerz-zchodzi-na-psy-949)

Strony: 1 2 3


Lockerz zchodzi na psy?? - gucio_28 - 16-01-2010 15:55

Witam! Ostatnio mysłałem dużo o lockerz i doszedłem do wniosku że stronka zchodzi na psy dlaczego?? od lutego czyli od startu nowej strony maja podnieść ceny kilkakrotnie, i co z tego że bedzie wiecej sposóbów na ptz skoro PTZ będą służyły tylko do obniżki cen?? Druga sprawa to coraz wiecej użytkowników, a nagród nie przybywa... Co o tym myślicie??


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - Alcor - 16-01-2010 15:59

Takie życie, darmowe nagrody się kończą, ostatni restock ze starymi cenami tuż tuż... Moim zdaniem i tak będzie się opłacało używać ptz do obniżki cen, zawsze na tym troche zyskamy.


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - Szymik - 16-01-2010 16:02

Zawsze i tak będziesz mieć te nagrody za darmo Wink


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - mikobro - 16-01-2010 16:02

Up /\
A pozatym za PTZ bedzie mozna obnizyc cene az do zera, wiec tez bedzie darmowa Smile


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - gucio_28 - 16-01-2010 16:04

trochę tzn ile?? 20 czy 30 złotych?? szkoda zachodu,a paczki często przepadają


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - Kilol - 16-01-2010 16:24

Nie można mówić od razu, że "Lockerz schodzi na psy". Pożyjemy, zobaczymy, chociaż mam podobne myśli jak Gucio_28.


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - cubi - 16-01-2010 16:37

najlepiej poczeka do lutego i wtedy juz wszystko bedzie wiadomo xD


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - Mathis K - 16-01-2010 16:41

mam nadzieje ze jak wejdzie ta nowa wersja stronki to bedzie wiele wiele wiecej rzeczy do kupienia...bo na razie nic mi tam nie odpowiada :/


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - gucio_28 - 16-01-2010 16:44

ewentualnie styczniowy restock to ostatnia szansa na cos sensownego a i tego pewien nie jestem


RE: Lockerz zchodzi na psy?? - Killer - 16-01-2010 17:26

autor tematu rażące głupoty rozpowiada, lockerz nie jest świetnym mikołajem co rozdaje nagrody na lewo i prawo - oni też chcą zarobić jeśli nie mozesz potrafisz docenić tego co oferują to nikt Cie nie trzyma możesz ich odejść.

To jest jak najbardziej uczciwe.

(16-01-2010 16:04)gucio_28 napisał(a):  trochę tzn ile?? 20 czy 30 złotych?? szkoda zachodu,a paczki często przepadają

bez komentarza, chyba paczki wysłane do Ciebie. A s koro dla Ciebie szkoda czasu to :sleepy::sleepy:UndecidedUndecidedUndecided