Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Współpraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SZUKAM] Współpraca (/Temat-SZUKAM-Wspolpraca-94897)



[SZUKAM] Współpraca - Mauorycy - 27-07-2014 17:14

Cześć, jest tutaj ktoś, najlepiej z małopolski lub świętokrzyskiego, kto chciałby nieco zwiększyć swoje zarobki?
Oczywiście nie jest to temat "mentoruję". Dlatego osoby bez dużego doświadczenia w tej branży nie są mi potrzebne.
Szukam 1 konkretnej osoby, która zna chociażby podstawy SEO i regularnie zarabia w serwisie eForsa.
Nie chcę za bardzo, zdradzać szczegółów publicznie...Ale możliwości zarobkowe zależą tylko i wyłącznie od naszego wkładu pracy i oczywiście "robotów" google Big Grin
Wpadłem na pewną ciekawą metodę, jednak sam nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć(chcę wrócić do subskrypcji na poważnie),
Poświęcając dosłownie 1h tygodniowo w tym miesiącu zarobiłem 1200 zł...Nie jest to Bóg wie jaki wynik, ale też nie ma co narzekać...
Poświęcając sumiennie 1-2h dziennie można by wygenerować o wiele wiele więcej...
Trzeba niestety zajmować się kilkoma rzeczami naraz...Więc przydałby się ktoś, kto mógłby pomóc Smile


Więcej informacji PW Smile


[SZUKAM] Współpraca - surfer0700 - 31-12-2014 03:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.