Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adf.ly, paypal, podatek itd. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Adf.ly, paypal, podatek itd. (/Temat-Adf-ly-paypal-podatek-itd-94847)

Strony: 1 2 3


RE: Adf.ly, paypal, podatek itd. - damianus627 - 30-08-2014 15:21

Zliczasz wszystkie wpływy na konto i masz kwotę do rozliczenia.


RE: Adf.ly, paypal, podatek itd. - Kickster - 30-08-2014 15:38

a jak jest koszt uzyskania przychodu to co wpisac ? A no i US uwierzy w to co na papierze i nie zacznie węszyć i sprawdzac czy pisze/mowię prawdę ? Chodzi mi o to że ok dodam sobie te wpływy wszystkie itd i wpisze w odpowiednią rubrykę (wlasnie, jaką?) to nie zaczną sie interesowac skąd to ?


RE: Adf.ly, paypal, podatek itd. - szybkikwit - 31-08-2014 12:10

czyli hajsy z pp przelewamy na konto bankowe i z tego się rozliczamy ? Jest sens w ogole z PP się rozliczac jeżeli i tak nie jest PP powiazane z kontem naszym bankowym ?


RE: Adf.ly, paypal, podatek itd. - Kickster - 31-08-2014 13:51

(31-08-2014 12:10)szybkikwit napisał(a):  Jest sens w ogole z PP się rozliczac jeżeli i tak nie jest PP powiazane z kontem naszym bankowym ?


nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest powiazane bo zeby wyplacac sobie kase na konto bankowe to musisz miec je powiazane z PP, byl to jeden z kroków autoryzacji konta nawet o ile pamietam, choć paypala zakladalem bardzo dawno temu


RE: Adf.ly, paypal, podatek itd. - olaww - 28-10-2014 18:04

Odświeżam temat, jak to jest z tym adf.ly jak się rozliczyć?


RE: Adf.ly, paypal, podatek itd. - Adroe - 07-11-2014 11:02

Ja też odświeżam, wie ktoś czy trzeba mieć założoną Działalność gospodarcza, czy mozna po prostu wpisać w inne źródła przychodu, zarabiam 100$ miesiecznie na tym wiec w skali roku uzbiera się niezła sumka. Proszę o odpowiedź Smile