Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto demo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Konto demo (/Temat-Konto-demo-94839)

Strony: 1 2


RE: Konto demo - WeberHost.pl - 30-07-2014 18:17

Tak, zbyt szybko wydaje mi się.


RE: Konto demo - MaLiN - 31-07-2014 08:14

Sporo osób właśnie przechodzi za szybko na realne inwestycje, na koncie demo trzeba co najmniej inwestować z tydzień i więcej nawet do miesiąca, bo może się również okazać, że opcje nie są jednak dla inwestora. Lepiej nie stracić nic na koncie demo, a jeżeli mielibyśmy od razu stracić prawdziwe pieniądze na realnym koncie.


RE: Konto demo - siwrus1231 - 31-07-2014 11:40

Mi by wystarczył zarobek ok. $12 na dzień. Taki mój cel tylko jak to osiągnąć jak widzę trend np. wzrostowy, ja postawie i nagle schodzi na dół, jak na złość Tongue


RE: Konto demo - MaLiN - 31-07-2014 12:06

Myślę, że 12$ na dzień jest możliwe do zarobienia, o ile będziesz trzymał się pewnych zasad. Ale oprócz tego, że śledzisz trendy, analizujesz również wydarzenia ekonomiczne? Wink


RE: Konto demo - siwrus1231 - 01-08-2014 00:39

Nie analizuje bo nie umiem Big Grin Poczytam Smile


RE: Konto demo - MaLiN - 01-08-2014 12:23

To chociaż spoglądaj na kalendarz ekonomiczny: http://www.binary24.pl/pl/top/kalendarz_ekonomiczny - masz tam podane wydarzenia, godziny oraz waluty, na które mają wpływ - wtedy najlepiej nie inwestować Wink


RE: Konto demo - siwrus1231 - 01-08-2014 12:41

MLN, mam pytanie. Bo widzę, że jesteś ogarnięty w opcjach, ja póki co nie ogarniam tego. Chciałbym zapytać czy nie wziałbyś mnie pod swoje skrzydła? Tzn. ja bym Ci płacił jakiś miesięczny abonament czy coś z tych rzeczy, tak jak Ci mówiłem, mój cel to nie ogromne pieniądze ale coś koło tysiaka na miesiąc. $12/dzień przez miech = $360. Tak jak mówiłem mnie tysiak zadowala, więc $30 mógłbym Ci oddać, no i oczywiście link z refa (jeśli takie coś istnieje).

Czekam na wypłate z AstroCash(500 zł) to mógłbym zainwestować.