Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto demo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Konto demo (/Temat-Konto-demo-94839)

Strony: 1 2


Konto demo - siwrus1231 - 26-07-2014 13:46

Witam. Chciałbym spróbować coś zarobić na opcjach binarnych, szukam jakiegoś polskiego konta demo, na którym mógłbym spróbować wirtualnej inwestycji.
Mam jeszcze pytanie na przyszłość czy $170 wystarczy by zarobić coś na opcjach binarnych?

Pozdrawiam Smile


RE: Konto demo - MaLiN - 26-07-2014 14:05

Z polskim kontem demo może być ciężko. Tutaj znajdziesz info o kontach demo: http://www.binary24.pl/pl/top/konta_demo2

Darmowe będziesz miał konto na Marketsworld Wink Co do kwoty 170$ i czy wystarczy, aby zarobić, to ciężko na początek stwierdzić. To wszystko zależy ile czasu poświęcisz nauce inwestowania itp. Jest mnóstwo czynników, które mają na to wpływ. Średni minimalny depozyt, to zazwyczaj 200$ - w szczególności u tych najbardziej zaufanych brokerów. Ewentualnie w TopOption masz konto za 350pln (jednak odradzam, bo platforma ostatnimi czasy się pogorszyła w użytkowaniu) albo BDSwiss - 400pln Smile


RE: Konto demo - siwrus1231 - 26-07-2014 14:12

A mógłbyś mi napisać w punktach od czego powinienem zacząć naukę? Np. wykresy... Tylko, że ja, jako początkujący nic nie widze w wykresach...


RE: Konto demo - MaLiN - 26-07-2014 14:16

Spokojnie, wszystkiego da się nauczyć, trzeba mieć chęci, trochę czasu. Najpierw czysta teoria: http://www.binary24.pl/pl/top/download W punkcie "Początkujący Inwestor" masz podane wszystkie niezbędne informacje na temat wykresów itp. poczytaj sobie, jeśli czegoś nie rozumiesz, spróbuj jeszcze raz. Bo głębszej analizie, możesz spróbować swoich sił na jakimś koncie demo.


RE: Konto demo - Anonimowy009 - 26-07-2014 15:46

@MLN
To jakiego brokera polecasz? I jak to wygląda z wypłatami, jak długo się czeka i czy jest jakieś minimum?


RE: Konto demo - MaLiN - 26-07-2014 18:12

A jakie masz kryteria wobec brokera? Bo każdy ma swoje plusy/minusy. Jeśli chodzi o wypłaty, to zazwyczaj czeka się od 3 do 4 dni, ale może to być dłużej. Jeśli chodzi o system płatności, to jak najbardziej polecam Skrilla, zarówno przy wpłatach jak i wypłatach - jest to praktycznie natychmiastowo, bez żadnych problemów Smile


RE: Konto demo - siwrus1231 - 28-07-2014 11:26

Poczytałem troche tych poradników z binary24 ale dalej nie wiem co i jak... Tam jest bardziej prouszony temat forexa, nie opcjii. Po przeczytaniu tych poradników dalej ciężko mi stwierdzić po wykresie czy za minute będzie spadek czy wzrost...


RE: Konto demo - MaLiN - 29-07-2014 18:33

Od tego masz odpowiednie wskaźniki. Spróbuj na razie obserwować wykresy, skup się na rodzaju trendów. Z początku ciężko jest to zrozumieć.


RE: Konto demo - WeberHost.pl - 30-07-2014 17:47

Zacząłem kiedyś od darmowego (Polskiego) i nie wyszedłem na tym dobrze, jak dla mnie, to co podał kolega wyżej będzie najlepszym rozwiązaniem.
Jeśli jesteś zainteresowany, na komputerze posiadam wiele poradników, mogłyby Ci się przydać.....aczkolwiek w internecie też jest dużo wiedzy


RE: Konto demo - MaLiN - 30-07-2014 17:51

(30-07-2014 17:47)WeberHost.pl napisał(a):  Zacząłem kiedyś od darmowego (Polskiego) i nie wyszedłem na tym dobrze...

Dlaczego nie wyszedłeś na tym dobrze? Napisałeś, że konto darmowe było, czyżby za szybko przeszedłeś na pełne konto?