Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? (/Temat-Podawanie-swoich-danych-na-stronach-Czy-bezpieczne-94834)



Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? - mikokien - 26-07-2014 11:48

Witam. Czytam sobie to forum już od dłuższego czasu i testuje różne strony umożliwiające zarobek i nachodzą mnie pewne małe wątpliwości. Czy podawanie swoich danych takich jak PESEL, nr dowodu czy wysyłany skan dowodu, które czasem są wymagane przy rejestracji jest bezpieczne? W sensie czy nie stanie się tak, że nagle okaże się, że mam gdzieś pożyczkę na milion złotych albo jakiś inny przypał?

Nie wiem czy postuje w dobry dziale ale nie za bardzo wiedziałem gdzie to wstawić więc jakby co to przepraszam.


Odp: Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? - v3XeR - 26-07-2014 13:41

Bezpieczne o ile robisz to np. Na home.pl

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? - mikokien - 26-07-2014 13:48

Chodziło mi bardziej o strony typu sieci afiliacyjne jak NetSales, Affiliant itp i ich zagraniczne odpowiedniki.


RE: Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? - Alchemick - 31-07-2014 23:16

Pamiętaj, że na zagranicznych odpowiednikach po skanie dowodu jest szansa na zaciągnięcie kredytu.
Ja bym uważał na podawanie danych poufnych. Pisz je jak masz 100% pewności Wink)


RE: Podawanie swoich danych na stronach. Czy bezpieczne? - damianus627 - 31-07-2014 23:25

Najlepiej zakreslic w dowodzie jakieś dane lub po prostu wysłać skan i go skreslic dwoma kreskami.