Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1 FG za polecenie zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: 1 FG za polecenie zarabiam.com (/Temat-1-FG-za-polecenie-zarabiam-com-94818)



1 FG za polecenie zarabiam.com - MrocznyKILL - 25-07-2014 21:20

Co sadzicie o tym aby otrzymywać symboliczne 1 FG za polecenie komuś forum? Wynagrodzenie celowo symboliczne aby nie opłacało się nazbyt z tym kombinować Wink Osobiście uważam że miło by było otrzymać kilka FG w zamian za propagowanie forumIdea


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - konrad123456789 - 25-07-2014 21:29

Powstało by pewnie dużo fake kont :/


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - MrocznyKILL - 25-07-2014 21:38

Może to i dobrze przy okazji widać by było kto lubi oszukiwać Wink np tworząc sobie multi dla zysku szybko pożegnał by się z forum żadnej straty Cool


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - Clovere - 25-07-2014 22:11

Na 90% pare ludzi porobiło by sobie pare kont aby na stukać FG Big Grin

A ci bardziej inteligętni zrobili by sobie bota.

Z mojej strony uważam iż jest to mądra propozycja ale mam też pomysł do niej, a on brzmi:

- Możemy zaprosić max 25 userów z czego za każdy dostajemy 1 FG (5 userów max dziennie)

- Gdy użytkownik przebije się przez liczbe 200 postów użytkownik który go zaprosił dostaje 5 FG a osoba która zdobyła 200 postów dostaje 1 FG z uzyskaniem własnego reflinka Smile (Posty nie liczące się w reputach, refbackach itp oraz off-topic Wink )

- Gdy użytkownik dostanie 100 reputów użytkownik który go zaprosił dostaje 5 FG (liczą się reputy z refbackach itp Wink )


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - Nortix - 26-07-2014 00:49

Pomysł jest średni bo na forum powstanie masa konto z zerową aktywnością
Nie trzeba robić multi-acc wystarczy w odpowiednim serwisie za pkt "kupić" rejestracje. Można do tego pomysłu dodać jakieś wymagania żeby otrzymać FG.


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - Admin - 26-07-2014 08:12

Racja Nortix, pomysł średni, o ile skłonni jesteśmy do wynagrodzenia każdego to na pewno nie będziemy wpierać pomysłu który ma doprowadzić do tworzenia nieaktywnych kont. Jeśli pomysł będzie bardziej dopracowany to można się pokusić o przyznawanie FG za pewną interakcje Smile


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - Lukines - 26-07-2014 20:23

Za polecenie dostajemy 0 FG . Z kolei kiedy user osiągnie - 50 postów 1FG , 100 postów - 1FG i tak co poziom wyżej jeden FG za niego Wink Wtedy raczej kupowanie konta które nabija 50 postów jest nieopłacalne jak dla mnie i nabijanie samemu też.


RE: 1 FG za polecenie zarabiam.com - linoskoczek - 28-07-2014 11:00

(26-07-2014 20:23)Lukines napisał(a):  Za polecenie dostajemy 0 FG . Z kolei kiedy user osiągnie - 50 postów 1FG , 100 postów - 1FG i tak co poziom wyżej jeden FG za niego Wink Wtedy raczej kupowanie konta które nabija 50 postów jest nieopłacalne jak dla mnie i nabijanie samemu też.

I o tym samym myślałem, tylko trochę za małe stawki. Może 2-3FG?