Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega buty :D pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mega buty :D pomoc (/Temat-Mega-buty-D-pomoc-94763)



Mega buty :D pomoc - sheko12 - 24-07-2014 21:12

Siemanko!

W dniu dzisiejszym licze na waszą pomoc ! mianowicie prosze państwa:

Szukam butów, zobaczcie sobie http://e-megasport.com/product-pol-6144-Buty-Puma-Xelerate-Low-Ducati.html 219zł za eleganckie pumy, co możecie polecić za sklep/but o tym lub podobnym kształcie/kolorach w niższej cenie i niekoniecznie markowe?
przede wszystkim ''jakość' też mnie interesuje Smile

nie, że te buty są drogie i nie stać mnie na nie, tylko widzialem mnóstwo tańszych, fajnych i sie zdecydować nie mogę Big Grin
Zawsze można zaoszczędzić na lepszym bucie Wink

Licze na was!

Dzięki Smile


RE: Mega buty :D pomoc - pikusix1 - 24-07-2014 21:32

polecam sklep 50style.pl, mają większość takich butów Jerk


RE: Mega buty :D pomoc - Falcons - 31-07-2014 13:43

tak jak powyzej 50style.pl


RE: Mega buty :D pomoc - Alchemick - 31-07-2014 23:43

A ja polecam uważać, lepiej kupić markowe za 20% większą cenę i mieć spokój niż jakieś "firmy" gdzie rozkleją się po 1 deszczu


RE: Mega buty :D pomoc - sheko12 - 01-08-2014 20:16

Dziękuję ślicznie Wink


RE: Mega buty :D pomoc - doniuśś - 01-08-2014 20:53

tez 50style.pl Wink


RE: Mega buty :D pomoc - Wrex - 01-08-2014 22:10

Jeżeli masz blisko decathlon to podjedź tam, ja zawsze znajdę coś dla siebie. Też uważam że lepiej dołożyć i kupić porządne, dobrze wykonane buty.


Mega buty :D pomoc - Coristo - 02-08-2014 10:18

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.