Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1000$ miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1000$ miesięcznie (/Temat-1000-miesiecznie-94743)



1000$ miesięcznie - matiz11 - 24-07-2014 15:43

Witam jeżeli jesteś osobą zainteresowaną poważnymi zarobkami przez internet to napisz do mnie ja ci wszystko wytłumacz dam nawet za darmo gotowy system .Ale to jest propozycja dla tych co myślą o poważnych zarobkach i chcą osiągnąć sukces na który z poczatku trzeba zapracować . I nie mowie tutaj o klikaniu w reklamy za które dostanie się pare grosze ino o pważnych konkretnyc pieniądzach . Ale poszukuję ludzi którzy chca dziłać a nie którzy tylko się zarejestrują i beda czekać na gwiazde z nieba a potem powiedzą że sie nie da zarobić. Jeżeli jesteś osobązdecydowaną i chcoca wziąść sprawy w swoje rece a nie czekajaca ze zarobisz 1000 zl po dniu bez inwestycji swojego czasu i minimalnego wkładu bo takie propozycje to same naciagacze bo zeby zarobić trzeba z poczatku po pracować Więc jezeli jesteś gotów na to to ja ci moge zagwarantować zarobek po2-3 miesiącach wynoszący minimum 3 tysiące. Ja ci pomoge i wszystko wytłumacze ale ty musisz chciec a nie tylko sie zarejestrować i czekac nie wiadomo na co. Więc jeśli chcesz to pisz do mnie i spotkajmy sie po lepszej stronie życia


RE: 1000$ miesięcznie - xardas1020 - 24-07-2014 15:47

Te "poważny biznesmen" za 1000$ co niby je masz już byś dawno słownik poprawnej polszczyzny kupił beka


RE: 1000$ miesięcznie - sheko12 - 24-07-2014 15:49

''Aha'' Smile

1.Co to za rewelacyjny biznes?

2. O co Ci dokładnie chodzi?

3.Podróba MLM czy MLM? : )

P.S. Smile




1000$ miesięcznie - daniel42na - 24-07-2014 15:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.