Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
filtr czy złe ustawienia gsa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: filtr czy złe ustawienia gsa? (/Temat-filtr-czy-zle-ustawienia-gsa-94714)



filtr czy złe ustawienia gsa? - allout - 24-07-2014 09:23

Cześć

od kilku dni bawię się GSA. Ustawiłem go tak jak polecają tutoriale z forum GSA. Mam jeden projekt i dodane 7 podstron z 3 anchorami każda. No i sobie go odpalam raz dziennie na 100 dodań. Po kilku dniach(5-6 dni) mam coś koło 140 zweryfikowanych linków. Problem jest taki że po komendzie site:nazwa-mojej-strony.pl nie pokazuje mi tych linków jest tylko 8 stron z wynikami z mojej strony. a szukając przez "nazwa-mojej-strony.pl" mam to samo + jeden link.

I teraz moje pytanie czy to ja coś źle robię? Czy może zaszalałem i za dużo tych linków jest?

Dodam tylko ze linkuje pod frazy nowe które nie są oblegane.


RE: filtr czy złe ustawienia gsa? - GoodLecki - 24-07-2014 10:12

Bez sensu jest zdobywanie linków dla polskiej strony na zagranicznych .
Komenda site: nie pokazuje linków a zaindeksowane podstrony wybranego url, od tego jest komenda link: ale ona pokazuje ułamek %.
Masz efekt gsa, sprawdź najpierw czy strony na których masz te linki z gsa są w ogóle zaindeksowane. Potem sprawdź czy nie są spamem i nie są farmą linków . Takie strony jak dają linki DF również przekazują wraz z nimi cały negatywny efekt dla naszych stron a g widząc takie linki nie indeksuje ich , deprecjonuje je i obniża ranking i pozycje naszych stron a i może ukarać stosownie.
Nie korzystam z gsa ale jak w każdych tego typu narzędziach należy mieć własne listy bo te publiczne to farmy spamu i korzystanie z takich dla naszych głównych stron, blogów itp jest bardzo nie rozsądne żeby nie powiedzieć głupie.Nimi się podlinkowuje strony od 2 rzędu w piramidzie linkowania naszej strony.