Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto izzy mbank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: konto izzy mbank (/Temat-konto-izzy-mbank-94565)

Strony: 1 2 3


konto izzy mbank - Takaon - 21-07-2014 18:48

Witam, mam zamiar założyć izzy konto w mbanku, ale zastanawiają mnie te wszystkie złe opinie na ich temat... Jakie są Wasze odczucia ?


RE: konto izzy mbank - exxthc - 21-07-2014 18:56

tymi "opiniami" na ich fb wogole sie nie przejmuj, Ci ludzie nie umieja sobie poradzic z prostym przelewem Rolleyes i zwalaja wine na bank beka

Ja w mbanku mam konto izzy juz od dluzszego czasu i nie miałem jeszcze zadnego problemu, zadna transakcje poszły jak nalezy wiec ja polecam. Co do kosztów to WSZYSTKO jest darmowe, karta rowniez.
Karte tez radze Ci zabrac bo bardzo sie przydaje.


RE: konto izzy mbank - Takaon - 21-07-2014 20:26

No to sporo jest osób, którzy nie umieja sobie poradzic z prostym przelewem... Wink


RE: konto izzy mbank - grzesiek1990 - 21-07-2014 21:44

Niestety w naszym społeczeństwie funkcjonuje wiele osób zacofanych technologicznie, a co najgorsze są to młodzi ludzie. Kiedyś klient wysyłał mi przelew i po otrzymaniu ode mnie danych pytał co ma z nimi zrobić... Teraz pytanie do Takaona: jeśli masz zamiar założyć izzyKonto to czy możesz to zrobić z mojego reflinka??
Byłbym wdzięczny. Załóż konto.


RE: konto izzy mbank - Takaon - 21-07-2014 21:56

Czyli jak rozumiem polecacie ?


RE: konto izzy mbank - erykziele12 - 21-07-2014 23:01

On dostanie 50 zł a Ty wdzięczność Jerk


RE: konto izzy mbank - grzesiek1990 - 21-07-2014 23:05

Tak polecamy. erykziele12 wiesz co to jest marketing? Polecasz coś komuś, wydajesz opinie, a w zamian możesz zyskać na reklamie. Poza tym prowizja aktualnie wynosi 22zł. Polacy mają taką mentalność, że nie dadzą komuś zarobić nawet gdy nic na tym nie tracą i nie ma różnicy z jakiego linku coś zrobią. A może dzięki temu, że podałem komuś link, ta osoba również będzie chciała działać w programie partnerskim, a wtedy ja jej na początku udzielę kilku wskazówek. Jaka jest różnica w założeniu konta z reflinku w porównaniu do czystego linku? Dla klienta żadna. Umożliwiajmy sobie wzajemnie zarabianie.


RE: konto izzy mbank - GWDiviner - 21-07-2014 23:17

Ja tam mam konto izzy od chyba 2 lat i nie narzekam, przelewam za darmo, za wyplaty w innych bankomatach doplacam 5zl, czyli warto miec kolo siebie mbankowy bankomat. Jedynym malym problemem jest limit wyplacania, 200zl dziennie tylko sie da (przynajmniej u mnie)


RE: konto izzy mbank - grzesiek1990 - 21-07-2014 23:33

Darmowe wypłaty są ze wszystkich bankomatów sieci Euronet, których jest naprawdę dużo.


RE: konto izzy mbank - Varnity - 22-07-2014 07:14

Jeśli nie masz u siebie bankomatów z sieci Euronet, to masz problem. Mieszkam w całkiem sporym mieście i takiego bankomatu nie ma... zabiera mi 5 zł za każdą wypłatę z bankomatu. Także nie polecam. No chyba że nie wypłacasz w ogóle z bankomatu.